Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést fogok kapni,...

Mennyi fizetést fogok kapni, ha azt mondták h a minimálbért fogom kapni?

Figyelt kérdés

pályakezdő vagyok

tegnap kezdtem egy melóhelyen 6 órára jelentettek be, de 8at dolgozom.

98 a minimálbér, ebből ha lejön minden akkor kb 64 ezer körül fogok kapni?



2013. aug. 13. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
kb - már ha nem a 6 órás minimálbért kapod...
2013. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkor sem lepődnék meg a helyedben, ha azért 6 órára jelentettek be, mert a 6 órás minimálbért (bruttó 6/8 * 9800, nettó 6/8 * 64000, kb 48000) akarják adni a 8 órás munkára.
2013. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, azt mondták h 8 órára fogom kapni. kolléganőmet csak 4 órára, de ő kevesebb a munkája és még gyesen van.
2013. aug. 13. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 8 órára fizetnének, nem jelentenének be hat órára. Valószínűleg 6 óra után fizetik majd a járulékaidat, és zsebbe fizetik ki neked a különbözetet, hogy meglegyen a nettó minimálbéred.
2013. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha START kártyát igényelhetek akkor is kell utánam fizetni?
2013. aug. 13. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:

A start kártya megszűnt, nem?


Amúgy csak adókedvezmény jár rá, nem teljes adómentesség.

2013. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem szűnt meg.

Többet kapok mint 64 nem? Vagy akkor hogyan leszek elszámolva? 6 órás minimálbért nézik abból jön le a járulék plusz zsebből kifizeti a maradok 2 órát 564 ftos órabérbe a minimálbér amiben nincs levonás vagy 8órába számolja és úgy egészíti ki. nem igazán értem, nem is bízok nagyon meg bennük..

2013. aug. 19. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ittegy kis zavar: a munkáltató valamit elken. Ennek megfelelően sajnos csak találgatni lehet. Szerintem menj be a pénzügyre vagy aki intézi ezeket a dolgokat a te cégednél, és simán kérdezd meg, mennyit fognak számfejteni, és az mennyi nettó lesz. Ne támadj, hanem érdeklődj. :) De szerződésben is benne kell lennie, már ha írtatok alá olyat.
2013. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!