Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Andrássy út 4.42-es kapucsengő...

Andrássy út 4.42-es kapucsengő. Holnapra behívtak recepciós állásinterjúra. Vki volt már náluk? Elég sok negatívat olvastam és már elment a kedvem, h elmenjek.

Figyelt kérdés

#il makiage #andrássy út 4 42-es kapucsengő
2013. aug. 14. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy angol interjúztatás után fel is vettek.

150 ezret ajánlottak.

Az első napom után soha többet nem mentem.


3 ember munkáját akarták végeztetni.


A munkaidő hiába járt le, amíg nem hívtam be minimum x embert másnapra interjúra, addig nem mehettem haza.


Titokban interjúztattak a pénzügyesük helyére is, plusz sales-est, telemarketingest, hostesst,sminkeseket és a jó ég tudja mit kerestek még.


Elviselhetetlen volt az egész hangulat.


Havi 25 munkanap lett volna.

Csak fekete ruhában lehet dolgozni.


Külön emberük van arra, hogy az ilyen netes fórumokban jókat írjanak róluk, hogy ne csak rossz legyen.

2014. jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
24%
Én ott dolgoztam kb 3 hónapig, soka munka és megfizetik ( bár sajnos azért nem fizetnek h én ezt most leírjam xD )nekem nem volt vele semmi bajom, aki dolgozni akar az dolgozzon! Amúgy meg nagyon jó volt mindig a hangulat, zene szólt, fiatalok, pörgés... Most külföldön dolgozom mondjuk de nekem nem volt bajom.
2015. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!