Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levél kevésbé...

Motivációs levél kevésbé karót nyelt stílusban?

Figyelt kérdés

Egy kommunikációs ügynökséghez szeretnék jelentkezni, nem meghirdetett állásra, csak úgy próba-szerencse alapon. Mivel ez egy kisebb cég, a tagok inkább barátok mint munkatársak, a kommunikációjuk is közvetlen a honlapon illetve a fb-oldalon, arra gondoltam, hogy nem igazán lenne jó ötlet a hagyományos "tisztelt XY, ezúton szeretnék blabla, legfőbb erősségeim a blabla" típusú hagyományos, nagyon tiszteletteljes motivációs levél. Persze nem arra gondoltam, hogy pacsizós, jófejes levelet írok, de egy kicsit lazább hangvétel még beleférne szerintetek? Elvileg ez egy kreatív munkahely, fiatalokkal, én pedig nagyon szeretnék bekerülni oda.

Mit gondoltok?



2013. aug. 15. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd lazábbra a stílust, még az is lehet, hogy ez alapján válogatnak.


Egyszer régebben majdnem felvettek marketing munkára (pedig nem is vagyok marketinges :)), csak mert lazábbra, marketingesre vettem az önéletrajzom stílusát.

2013. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!