Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodában mennyi helyet köteles...

Irodában mennyi helyet köteles hagyni a munkaadó a munkavállaló széke mögött, úgy hogy ott ne közlekedjen más?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan helyen ülök, hogy bárki elmehet mögöttem, bármilyen távolságra, van, hogy neki is mennek a székemnek hátulról, illetve egyszer egy forró teát is kaptam a nyakamba. A felettesemnek jeleztem, de erre az volt a válasza, hogy száz másik ugrana a helyemre, akit az se zavarna, ha az ölébe ülnének, miközben dolgozik....

Ez törvényes? Manapság a munkáltatók már bármit megtehetnek az emberrel???


2013. aug. 15. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Igen, bármit megtehetnek! A főnököd is megmondta, ha nem tetszik, 100 másik ugrik a helyedre. De komolyan nem értem azt, hogy egyeseknek semmi nem jó a munkahelyen? Azt várjátok hogy ki legyen nyalva a seggetek? Egyszer menj el vállalkozónak, majd neked is az idegeid kikészülnek, mert ahány dolgozó, annyi különleges igény. Dolgozni jársz be, nem nyaralni.
2013. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt értem, meg látom, hogy GAZDASÁGILAG megteheti, de pontosítok, JOGILAG is megteheti, van valami erre vonatkozó jogszabály?
2013. aug. 15. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Jogilag is megteheti, hiszen, ha te jelented ezt valamilyen szervnél, akkor az állásodnak annyi, (Ugyanis mindenképpen névvel kell ilyet jelenteni, mert név nélküli bejelentéseket nem vesznek komolyan.)
2013. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!