Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan indíthatnék el egy...

Hogyan indíthatnék el egy telefonszexes vállalkozást?

Figyelt kérdés
Szeretném, hogy hívjanak engem férfiak én meg azért, hogy beszélek velük pénzt kapjak érte. Hogyan lehetséges ez?

2013. aug. 19. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem a kérdésre adok választ ezzel, de szerintem ez magánvállalkozóként tuti bukás.
2013. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ian Catman ***** válasza:
Egyéni vállalkozói igazolvány, adószám, adózás, megegyezés a telefonszolgáltatóval (mert az emelt díj része az övék), keress meg vagy egy már iparban levőt, vagy egyenesen (őszintén és szégyenkezés nélkül) vállalkozói kamarát. A szex ugyan mindig üzlet, de ha egyedül csinálod, nem jósolnék sokat. Ennek az a módja, hogy több csaj összeáll egy vállalkozásba (legálisan, mert emelt díjas számot csak akkor ad a társaság), és így közösen olcsóbban is tudjátok üzemeltetni, valamint nem vesztetek kuncsaftot mert éppen foglalt a telefon, be tudjátok osztani a "munkaidőt". Át kell ezt gondolni.
2013. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!