Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres átlagosan egy...

Mennyit keres átlagosan egy közjegyző? Tudom, hogy juttatásokat kap, de mégis, mennyire jön ki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

"Juttatásokat"?? Ezt meg hogy érted?


Díjszabása van, és annyit keres, amennyi munkája van. (Hitelesítések, hagyatékok, okiratkészítések, stb.)

2013. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Így értettem, de figyelmetlenségbő rossz szót használtam, elnézést!


De így nem lehet egy kb összeget mondani? Valakinek valami ismerőse? pl 250-500.000?!

2013. aug. 21. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet kb. összeget mondani, mert minden közjegyzőnél eltérő, mint ahogy minden ügyvédnél is az, vagy minden tanárnál, stb.


Körülbelüli összeget azoknál lehet mondani, akik bértábla szerint kapnak, de még náluk is vannak persze eltérések. De ott legalább lehet mondani irányszámot. Itt nem.

2013. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mostmár értem, köszönöm szépen! :)


(azért, ha valakinek van ilyen ismerőse, megírhatja! :))

2013. aug. 21. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy vidéki (megyei jogú városban) közjegyző iroda havi bevétele kb. 5-8 millió ft. Ebből persze lejön egy csomó minden (alkalmazottak, rezsi...) de így is marad egy pár milla per hó.
2013. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!