Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az irodai munkákról, amik a Váci úti irodaházakba vannak meghirdetve? Mmint ez így hülyén hangzik bocsi, (nyilván sok van ott) csak mégis annyi ilyen hirdetést találok, hogy hátha vki így ráismer.

Figyelt kérdés

Szóval feltűnően sok van ebből... Nem is hívnak vissza,csak írnak egy email-t ,hogy mikorra kell bemenni ,kezedben egy nyomtatott önéletrajzzal.

Esetleg valakinek ismerős?

köszi előre is ,és még egyszer bocsi a hülye megfogalmazásért!


2013. jún. 26. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tapasztalatból mondom, hogy Zepter... Nem érdemes velük foglalkozni.
2013. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen,hogy írtál! :)

Úh...tényleg? :/ Mindegyik az lehet?

2013. jún. 26. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom hogy mindegyik. Először még tudatlan voltam, úgy dőltem be. Másodszor egy másik cégnevet mondtak, pedig a Z volt. Egy picikét ideges lettem amikor bementem az irodába:)) Ez két külön hely volt, ezekből kinézem hogy még ennél is több van. Sajnos a címekre pontosan nem emlékszem :S Egyébként szívesen.
2013. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. Hát igen...hihetetlen ,hogy mennyi van már ezekből.:S
2013. jún. 26. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ott még régebben interjún egy brókercégnél, de oda fejvadász cégtől küldtek ki. Szerintem az ott lévő komolyabb cégek nem maguk hirdetnek, hanem fejvadászokon keresztül szerzik a munkatársakat.
2013. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jún. 26. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezek kamu hirdetések. Azokat már meg sem nézem amik pl. Expresszen vannak és 13.kerület és az a sablon szöveg, hogy pályakezdőket keresnek meg nyugdíjasokat, bárkit stb.. Erről lehet felismerni őket, meg arról hogy odaírják hogy kereshetsz 148ezer meg ilyenek..:D 152.. azt változtatni szokták..egy egyszerű irodai adminisztrátor hol kapna már annyit.. mert azt szokták írni a hirdetésben, hogy irodai háttérmunka meg egyebek.. Engem is behívtak egy ilyenre, de nem mentem el, mert előtte utána néztem a neten mi is ez.. Váci út 191.. azt hiszem ez van a legtöbb hirdetésben.. és naponta bombázzák vele az álláskereső oldalakat.. több néven. Az milyen, hogy elküldtem mégegyszer hozzájuk az önéletrajzot, de ugye tudtam mi ez, de a telefonszámom direkt nem írtam bele, erre mit ad Isten..... másnap csörgött a vezetékes teló. Lenyomozták még azt is.:D Hol van ilyen, hogy a munkáltató így nyomozna valaki után? Sehol. Jó nagy kamusok ezek. Megmondtam nekik a telefonban, hogy nem érdekel, mert átverés. Meg volt lepődve a nő. "Átverés? Nem az.. akkor nem jön hozzánk dolgozni?" Pff.:D van bőr a képükön rendesen.
2013. jún. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen! Ne is mond... szánalmasak.:S

Azért köszi,hogy leírtad a tapasztalatodat,tanulságos volt.

Csak akkor meg milyen munka marad...ami nem átverés.Sajnos nekem tapasztalatom még nincsen,(a komoly munkáknál kérnek) és az angolom sem olyan jó,amit szintén szoktak kérni.:/

2013. jún. 29. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is ugyanígy vagyok. Pályakezdő vagyok és alig jeleznek vissza valahonnan.. Olyan helyekre próbálok küldeni önéletrajzot amik nem ezek a kamu sablon dumák.. de nagyon nehéz találni valamit.. meg nem is pesti vagyok, ezzel még kevesebb az esélyem.
2013. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is dettó... :S és én sem pesti vagyok,szóval nagyon egy cipőben járunk. :) (sajnos)
2013. júl. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!