Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra megyek. Mit...

Állásinterjúra megyek. Mit mondjak a jelenlegi munkahelyemen, hazudjak, vagy az igazat?

Figyelt kérdés
1-2 órára el kell egy állásinterjú miatt mennem a munkahelyemről. Voltatok-e már ilyen helyzetben? Hazudjak ugye?
2013. aug. 21. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy hazudj, ne legyél már hülye :D


Szted a főnököd mit szólna hozzá? Azon nyomban kirúgna, és attól, hogy interjúra mész, koránt sem biztos, hogy fel is vesznek. Gondolom, ha bejelentett munkahelyed van, akkor van kötelezően kiadandó fizetett szabadságod is. Azt kell hazudni, hogy megy a hasad, fosol, mint a disznó, meg lázas is voltál előző este, és hadd pihenjél már 1 napot, mert nem akarsz táppénzre menni. Én legutóbb így csináltam és simán elengedtek arra a napra szabira.

2013. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd hogy orvoshoz mész. Az igazat semmiképp se.
2013. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ha bejön az állás, akkor a régi cégben is szeretnék még dolgozni részmunkaidőben, vagy később. Az albérletes költözőset hazudjam akkor ugye?


3 napos hét van, nem lehetek beteg.

2013. aug. 21. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél? A betegség az nemcsak pihenőnapon támadja meg az embert, illetve nem jelentheted be, hogy "főnök, jövőhéten beteg leszek". Beteg vagy és kész. Ha meg elküld orvoshoz, adsz neki egy kis pénzt (mármint a dokinak), hogy írjon ki egy hét táppénzre. Nem tudom, hogy ezen mit kell így túlbonyolítani :D
2013. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit kell itt variálni meg hazudozni.


A szabadságod 50%-ával te rendelkezel szabadon. Megmondod, hogy most kell 1 nap szabadság, mert halaszthatatlan és fontos családi ügyet kell intézned és kész.

2013. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!