Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltatómmal meg szüntette...

Lőrinc3 kérdése:

A munkáltatómmal meg szüntettem a munka viszonyomat de nem akarja ki adni a papírjaimat hogy azzal el tudjak menni a munka ügyi hivatalhoz mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy be voltál-e egyáltalán jelentve. Ha nem, nyilvánvalóan papírokat sem fog tudni adni.
2013. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen 4 órába de azzal fenyeget hogy amiért otthagytam megfogom bánni mit csináljak.
2013. aug. 23. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi extrát, üzend meg neki, hogy hétfőn délután mész a papírjaidért. Ha nem adja át őket akkor kedden reggel első dolgod az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Főfelügyelőséghez fog vezetni, ahol elmeséled, hogy nem hajlandók kiadni a papírjaidat (kb. főbenjáró bűn, nagyon szigorúan veszik). Ezért konkrétan akár ideiglenesen be is zárathatják őket...
2013. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké rendben van ,de mi mi van akkor ha ki találja hogy én loptam vagy nem végeztem el a munkámat rendesen és fegyelmivel akar le adni.híddel ezek mindenre képesek .azért mert már nem akarok ott dolgozni akkor meg fenyegethetnek találtam jobbat és ennyi.segíts valamiben hogy egyszerű emberként szembe tudjak vele szállni.De ha gondolod a privátba részletesebben le írok mindent.
2013. aug. 23. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Írd meg privátba amit nem akarsz kiírni, de:


- Senkit nem érdekel, hogyha fegyelmivel küldenek el. Semmi jelentősége nincs a dolognak. Munkakeresési járadék ugyan úgy jár, amúgy meg senkit nem érdekel. De a papírjaidat ígyis úgyis ki kell adniuk.

- Állítani bárkiről lehet, hogy lopott. Ha nem tudja bizonyítani pl. egy kamerafelvétellel akkor kit érdekel. Azt mond amit akar. Te meg majd megmondod neki (szigorúan négyszemközt), hogy egy b*zi. Ez semmivel sem lenne alaptalanabb állítás, mint az, hogy te lopsz.

2013. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!