Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha még sosem dolgoztam, de...

Ha még sosem dolgoztam, de már elmúltam 28 éves, menny a kezdő szabadság-napom?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, az alap 20 nap, azonban életkor függvényében nő. De még úgy is, hogy sosem dolgoztam eddig?

Kérem, csak olyan válaszoljon, aki ismeri a kérdésre a válós választ. Köszönöm!



2013. aug. 23. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
*mennyi
2013. aug. 23. 19:44
 2/5 anonim ***** válasza:
22, ha nincs gyereked es nem veszélyes munkakörben dolgozol. Ez ves szabadsag, ami azt jelenti, hogy a teljes évre járna ennyi, tehat időarányosan osztják le.magyaran ha idén egy napot se dolgoztál, akkor leghamarabb szeptemberben kaphatnal 2 napot es igy tovább.
2013. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, az időarányt tudom.

Tehát akkor jelen állás szerint a szabi nem ledolgozott évek után, hanem kor függvényében jár? Még így is 22 napom van, hogy még sosem dolgoztam?

2013. aug. 23. 19:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a zöld ment! :)
2013. aug. 23. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez kor szerint van -plusz gyerekre jár pótszabadságot, illetve veszélyes munkakörre. Nem számít, hogy dolgoztál e előtte.
2013. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!