Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kötelezhetnek nyelvtanfolyam...

Kötelezhetnek nyelvtanfolyam elvégzésére a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Még próbaidős vagyok, de felvételemkor mondták nekem, hogy szívesen beíratnának egy nyelvtanfolyamra. Akkor még jó ötletnek tűnt, de mivel látom, hogy nem tudnék itt dolgozni hosszú évekig, így nem szeretnék elköteleződni és szerződést aláírni hosszabb távra. Mi történik, ha azt mondom nem akarom a tanfolyamot most még, szerintetek kapok haladékot, ha azt mondom majd néhány hónap múlva talán? Mi legyen az indokom? Vagy számíthatok rá, hogy akkor azt mondják, hogy viszlát?
2013. aug. 25. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A viszlátra számíts.
2013. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem az első munkahelyemen akartak rögtön közgazdasági egyetemre beiskolázni, persze tanulmányi szerződéssel (kétszer annyi ideig kell ott dolgozni, mint ahány év a suli). Mondtam nekik, hogy nem szeretek elköteleződni, és amúgy sem érdekel a közgazdaság. Semmi gond nem volt belőle. A nyelvtanfolyam még egyszerűbb, hiszen mondhatod azt, hogy jársz inkább a saját pénzedből tanárhoz, annak meg úgysem fognak utánanézni. Lényeg, hogy tanulj valahol, akár az interneten egyedül, mert ezek szerint a nyelvtudásodra szükségük lenne.
2013. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!