Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központ által...

A munkaügyi központ által elvégezhető angol-német nyelvtanfolyam milyen szintű tudást ad?

Figyelt kérdés
Középfokú nyelvvizsgához, külföldi munkához elegendő amit ott tanítanak?
2013. jan. 2. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy ilyenre jártam most, (angol) 7 hónap ,teljesen nulláról nagyon lelkiismeretes tanárok voltak remekül tanitottak,a vége középfokú nyelvvizsgával zárult ..még nem tudom teljesen az eredményt mert csak a szóbeli van fent de az sikerült :)
2013. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
előző hozzászólótól szeretnék kérdezni. mennyi pénzt kaptál a munkaügyitől amig a tanfolyamra jártál?vagy az angolért nem fizetnek, csak ingyenes a tanfolyam és ennyi? valamint hogy voltak az órák? én is most szeretnék feliratkozni, de én csak az alapfokra. nem tudom belevágjak e és kössem e le magam. megérie.... ?! előre is köszi a válaszod!!!!
2013. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha munkaügyön keresztül jelentkeztél akkor kapsz foglalkoztatást helyettesitő támogatást, ez egységesen 34 500 ft ,tehát több mintha segélyt kapnál, meg 90 százalékos utazásit. minden hétköznap kellett járni reggel 8-tól 12:15 ig volt , 7 hónapos, szerintem megéri mert a nyelvórák nagyon drágák ha magad kéne finanszirozni és a mai világban egy nyelvvizsga már nagyon fontos, szerintem ne alapfokra jelentkezz mert az nem sokat ér,középfokot kérnek mindenhol, ne félj tőle ,én is teljesen o-ról kezdőként vágtam bele, de olyan jó tanárok vannak nagyon könnyen tanultam.
2013. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
aha értem. csak azért filózom, mert azt hallottam az angolért nem adnak pénzt, csak ingyen van és ennyi. mert ha nem kapnék pénzt akkor nem vállalnám el. akkor nem vágnék bele, mert ugy nem éri meg a 7 hónap, mert ugye ha időközbe jönne munka és otthagynám kikellene fizetni :S de igy akkor okés :) köszönöm a válaszod, sokat segitett :)
2013. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szívesen:) Minden tanfolyam után fizetnek. Esetleg azért lehetett hogy nem kapott vki pénzt, mert munkaügy által csak 2 db (bármilyen) tanfolyamm végezhető el úgy hogy kap az ember foglalkoztatást helyettesítő támogatást érte, utána is jelentkezhet tanfolyamra de akkor már nem kapja ezt a pénzt.

Nekem ez az angol tanfolyam volt a második mert már régebben pár éve jártam egy ügyintézőre is tehát ha mennék még majd munkaügyis tanfolyamra már nekem sem járna többet ez a pénz.

2013. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha külföldön akarsz dolgozni, akkor valami építő vagy vasipari, pincér ilyesmi jó. Ha itthon akkor nem tudom. Ami van a környéken és szokott felvenni embereket.
2014. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
most hol lehetne erre a nyelvtanfolyamra jelentkezni? hol jelentkeztetek? angol középfoku kellene
2016. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom, hogy nagyon régi a kérdés, de megkérdezhetem, hogy milyen típusú vizsgát lehet csinálni? ECL, Otigo, Telc stb.?
2017. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!