Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan reagált a főnököd,...

Hogyan reagált a főnököd, amikor felmondtál?

Figyelt kérdés
Holnap mondom meg, hogy októbertől ne számítsanak rám. Igazából nem is felmondás, mert szeptember végéig van szerződésem, csak hát évek óta 2-3 havonta hosszabbítunk, így nem számítanak arra, hogy most dobbantani fogok. Kissé lámpalázas vagyok.

2013. aug. 25. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém tök normális volt, még a felmondási időt sem kell letöltenem, hogy tudjak kezdeni az új helyen. Nem voltunk rosszban, de mióta felmondtam, jobbfej velem a főnök, mint valaha. Sok sikert!:) (ha meg határozott idejű szerződésed van, pláne nem lehet probléma)
2013. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem nagyon sajnált, hogy eljöttem. Azt mondta a sok idióta után végre egy normális ember jött.

Örültek volna, hogy maradok, de elfogadták a döntésem, nem próbáltak marasztalni.

2013. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgymond két főnököm volt. Egyikül próbált marasztalni, majd mikor látta, hogy nem maradok akkor nem túl durván, de besértődött. A másikuk megértette, hogy miért mondok fel és abszolut normális volt.


Végül egyikük sem tett keresztbe, azóta is jóba vagyunk.

2013. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért tartok kicsit, mert viszonylag kis cég, itt minden feladatra egyetlen ember van, szóval muszáj találniuk helyettem valakit. Erre így most öt hetük van. Persze nem lehetetlen feladat, csak eléggé el vannak havazva mindig, szóval örömtáncot biztosan nem fognak lejteni. Nem szeretném, ha a maradék egy hónapban én lennék a cég ördöge.
2013. aug. 25. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam türhetően fogadta, mikor közöltem azt mondta, ha a közeljövőben szeretnék visszamenni dolgozni ugyanoda, akkor vissza vesz, most épp megyek majd be hozzá, hogy munkanélküli lettem, és vegyen vissza, ha tud
2013. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!