Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan, aki nem reagált...

Volt olyan, aki nem reagált pozitívan, mikor elmondtad neki, hogy babát vársz? (szülők, barátok, rokonok, főnök, munkatársak) Hogyan reagált (ak)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyám. Olyan képet vágott, mintha bankot raboltam volna. Pedig a második gyerek volt, az elsőt is jól neveljük, okos, normális, mindene megvan. Ő ilyen, bármit teszek, vagy mondok, nem jó. Nem is számítottam másra.:)
2013. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húgom és a szüleim. 8 hetesen monduk el nekik, 3. baba lesz. Olyan balhét csaptak, állítólag csak azért, mert engem féltettek a terhességtől... meg mi lesz velem, ha a férjem majd itt hagy 3 gyerekkel...meg ilyenek. Pont ilyen szavakra van szüksége minden terhes nőnek. Komolyan olyan érzésem volt, mintha azért idegesítettek volna fel ilyen szintre, hogy még talán el is vetélhettem volna. Szóval ezek után jó darabig a közelükbe sem mentünk, ez persze nem tetsztett nekik. Majd meglátják, a picit hányszor viszem feléjük, eljön még a mi időnk is.

És te miért kérdezed, ki nem örül a terhességednek?

2013. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám mindkét terhességemre érdekesen reagált.

Az elsônél közölte, hogy "legfeljebb majd ôk örökbefogadják a sógornômmel" (!!!), meg hogy "úgyis ki tudják vágni császárral" (nem nézte ki belôlem, hogy meg tudom egyedül is szülni...)

Akkor neki már volt egy másfél éves fia, és -gondolom- úgy gondolta, hogy ami neki ilyen hatalmas megerôltetés (mármint szülônek lenni), azzal én biztosan nem boldogulok...

Ehhez képest

2013. júl. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

... nagyon gyorsan megszültem természetes úton.

A második babámnál konkrétan lehülyézett, hogy "minek kell második, ha úgyis mindig le vagyunk égve".

Elég idióta családom van, és sok idôbe tartott ezt feldolgozni. Ma már szerencsére a legkevésbé sem érdekel, kinek mi nem tetszik. (Bár nekik SOHA SEMMI sem tetszik.)

Teljesen más az értékrendünk. Minden elôzetes sápítozás ellenére meggyôzôdésem, hogy sokkal boldogabb, teljesebb életû és kiegyensúlyozottabb gyerekeim vannak, mint a bátyámnak....

2013. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!