Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok megbízható, otthon...

Tudtok megbízható, otthon végezhető munkát? Számítógépem, nyomtatóm, fénymásolóm, vezetékes telefonom, mindenem van, ami egy irodai munkához kellene.

Figyelt kérdés
De itthon szeretnék csak dolgozni, nem tudok sehova bejárni. Tudok angolul és értek a szgéphez, plusz marketinges vagyok (tapasztalattal!).
2013. aug. 26. 09:56
 1/8 anonim válasza:
0%

[link]


Tessék keress pénzt linkeléssel. Bármelyik link alak képes rá!

2013. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem link vagyok, hanem egy családtagomról kell gondoskodnom. Persze neked biztos fogalmad sincs milyen lehet az.
2013. aug. 26. 13:21
 3/8 Massa200 válasza:
Ha van ilyen, nekem is szóljatok.
2013. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondjuk lehet marketing irodát nyitni.
2013. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2 hét múlva lehet tudok. Azért írtam ide, hogy tudjak majd írni.
2013. szept. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm,várom a válaszodat!
2013. szept. 9. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Otthon végezhető munka csak akkor van, ha te csinálsz magadnak. pl. vállalsz otthon könyvelést, nyelvoktatást, nyitsz egy szépségszalont, stb. Ehhez mind olyan képesítés kell, alaptőke, és kockázat, hogy mi van, ha mégsem jön be.


De más nem fog neked ilyen munkát adni sajnos. Mindenhol elvárás, hogy bejárj a munkahelyre.

2013. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"hanem egy családtagomról kell gondoskodnom. Persze neked biztos fogalmad sincs milyen lehet az"


Ha már ennyire okos vagy..rendes munka még nem jutott az eszedbe?


Ha a hozzátartozó tartósan beteg, menj el ápolásira és mellék melókat vállalj. De jól fizető otthon végezhető számítógépes munka nem létezik...Ha létezne mindenki otthon ülne...


Vagy a másik véglet...belevágsz---csak éppen átkúrnak, nem fizetnek és miegymás.

2014. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!