Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más irodai dolgozóknak is...

Más irodai dolgozóknak is engedélyezett, hogy munkaidő alatt facebookozzanak?

Figyelt kérdés
Tesómról meg a barátnőiről van szó. Mindig panaszkodnak, hogy mennyi a meló, közben egész nap, de úgy képzeljétek el,hogy reggeltől munkaidő végéig írogatnak, meg kedvelgetnek fb-on, ezt mindig akkor látom, ha délután fellépek. Tesóm is bombáz a leveleivel, küldözget ilyen vicceket-.- Másoknál is ez van? Engem nem zavar, csak akkor meg minek tesz úgy mintha annyira nehéz lenne a munka.
2013. aug. 21. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok netes ismerősöm akkor netezik, ha a munkahelyén van. :))
2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is lehet,bár ritkán szoktam,nem köt le.

De belefér a netezés.

Annyi a lényeg, a munka kész legyen,addig nem szólnak rossz szót sem.

2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Sok helyen nem engedélyzett a facebook munkahelyi használata több más honlappal együtt. Le van tiltva.
2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ki az a hülye aki engedélyezné.
2013. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Amado atya válasza:
100%

Nálunk alapvetően felhasználószintre van szabályozva az Internet használata, beosztástól függően.

Csak a felső vezetők jogosultak az Internetet elérni, mi, középvezetők és az alkalmazottak csak a belső intranetes hálót használhatjuk.

2013. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen ismerőseim. DTP-sek, egész nap a gép előtt ülnek, és mind online vannak 9-től 5-ig. Tényleg idegesítő, amikor a munka miatt panaszkodnak.
2013. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Van net, és használhatom is. Ez nem jelenti, hogy egész nap csak netezet, de a napi 12 óra munkámba belefér, hogy ránézzek néha a facebookra, meg ide is. (Pl. most is)

Ettől még rendesen elvégzem a munkámat, sőt, túlórázom is folyton, hiszen elvileg csak 8 órát kellene lennem.

2013. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak kíváncsi voltam, nem akartam leszólni senkit. Oké,hogy ránéz valaki a netre, de a tesómék konkrétan egész nap ott lógnak, mondja is, hogy jaj megy be hnap majd az irodában felrakja az új profilképét meg ilyenek..aztán meg anyuéknak mondja, hogy jaj nagyon fáradt.
2013. aug. 21. 14:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen engedélyezett, csak túl jóhiszemű a munkáltató, vagy nem ellenőrizgeti őket.
2013. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a munkáltató idősebb és ezekre a dolgokra nem is figyel annyira oda,mert nem is tudja,hogy le lehetne és kellene is tiltani a hálózatot,vagy minimum korlátozni.Ha eléri a dolgozó az adott korlátot,akkor lecsatlakozik a netről..stb.Ez lenne szerintem a normális.

Ja meg ha bevezetnék azt,hogy mondjuk 6 órás műszakban 30-40 perc szünet van összesen,és mindenki úgy osztja be,ahogy akarja.Van,aki netezésre használná az egészet,de vannak,akik ennének vagy leugranának bevásárolni a szomszéd boltba,mert este már erre fáradtan nincs idejük.

2013. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!