Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoban/Auchanban dolgozók,...

Tescoban/Auchanban dolgozók, mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

6-8 órában, és milyen juttatásokat kaptok? Milyen a munkahely, a főnökök, a bánásmód, az emberség?


Jöhet más áruház is, pl. Aldi, Spar, Cba.



2013. aug. 26. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Én tescoban vagyok árufeltöltő, és a minimálbért kapom, juttatásokat nem, 8 órában dolgozom 3 műszakban valamikor hétvégi túlórára is behívnak de ez inkább suli időbe jellemző amikor nincsenek úgy diákok.

Amikor kezdtem egy elég gyér csapatba kerültem be, utáltam is, de áthelyeztek egy másik műszakba és nagyon jó főnökeim vannak, a nagyfőnökkel alapból nincs semmi gond, ha bármi kínom van lehet vele beszélni egyszer volt hogy elakartam menni 2 órával korábban mert ügyeket kellett intéznem és simán elengedtek és beírták azt hogy 8 órát dolgoztam, igaz hogy cserébe le kellett dolgoznom azt valamikor de azt is addig ameddig nem fejezek be egy folyamatot, azt befejeztem 1 óra alatt és már mehettem is.

2013. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!