Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ilyen jól fog keresni...

Tényleg ilyen jól fog keresni a barátom?

Figyelt kérdés

Gazdasági informatikus szakon végzett. Felvették tavaly dolgozni egy céghez, és azt állítja, hogy pár éven belül milliós lehet a fizetése. Mobilos alkalmazások fejlesztésével foglalkozik a cég ahol dolgozik, ha jól tudom.


Én nem mértek az infós szakághoz, ezért kérdezem, hogy igaz lehet-e ez az állítása.


2013. aug. 26. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát a milliót elérheti, ha jól csinálja, a több milliós azért elég ritka. Én most 3 éve dolgozom informatikusként (igaz, nem programozóként), így keresek 700 bruttót.
2013. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Meg bruttoban is kicsi a valoszinusege annak, hogy par even belul eleri a millios fizut.
2013. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ez azért túlzásnak tűnik, de így legyen
2013. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon magabiztos ezt illetően.....
2013. aug. 26. 16:27
 5/20 A kérdező kommentje:
És egyébként elérhet nettó 1 millás fizetést egy informatikus? Ha igen mennyi idő kell hozzá?
2013. aug. 26. 16:29
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Jó szakma a gazdaságinformatikus, de azért ez nem így megy. Van ilyen ismerősöm, értenek is hozzá, sok nyelven simán kódolnak, ez az életük, és havi 400-500 bruttó között keresnek.

De álmodni szabad, ne vedd el a barátod kedvét, hadd dolgozzon csak keményen és boldogan egy akár tévképbe vetett hit miatt.

2013. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Simán elérhető,és NETTÓBAN,még mindig a mi szakmánk a legjobb,de itt is a fejlesztők,tesztmérnökök(programmozási tudással,automata tesztek fejlesztése),SAP-sok akik milla felett keresnek.

Nekem a rokonom havi 25.000 dollárt keres,másik spanom a Guglinál szintén nem keveset.

Szóval igen reális ez a pénz.

3 év után 700 bruttó egy vicc szerintem,egyik ismim gyakornok volt nálunk még én is segítettem a betanulását egy év gyakornokság után elment egy céghez tesztmérnökként 300nettó fizetéssel,és LÁNY ráadásul.

Tehát simán elérhető,csak teperni hajtani kell és csinálni a melót ezerrel,képezni magadat,napi 30 órában meló után.

2013. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Álmodozni lehet róla, de nem sok a valószínűsége.
2013. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem bántom meg, én nem szóltam erre semmit sem. Persze én nem fogok sosem ennyit keresni, csak azért mégis felhúztam a szemöldököm amikor ilyeneket mond nagy magabiztossággal. És persze a szüleinek is ezt mondja, akik már most nagyon örülnek ennek.
2013. aug. 26. 18:30
 10/20 anonim ***** válasza:
17%

Pedig fog ennyit hidd el,sőt több millát is ha odateszi magát az ember,jó ez nem napi 8órás melóval kiesik a toll a kezemből délután 4kor hanem ha kell túlórázni ezerrel,képezni magadat idegből,mindig.

Mondom a rokonom havi 25.000 dollárt keres fejlesztőként.

Múltkor fent volt a SAP job boardon egy meló napi igen NAPI 1200euró,számoljunk csak.


Elhatározás kérdése,és elköteleződésé,ha ő annyit akar keresni akkor tuti addig megy ameddig annyit nem fog,mert ez van előtérbe mindennek előtt.


Olvasd el ezt a srácot: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Igen ő is megcsinálta,ez van amikor már a munkavállaló dirigál,csak oda kell magadat tenned,és mindent kitanulnod a szakmádban,és hajtani hajtani,ha kell minden pluszt elvállalni,külföldre menni.

2013. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!