Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez a munka milyen...

Szerintetek ez a munka milyen lehet az álláshirdetés alapján, telefonálós, házalós, rábeszélős, vagy normális irodai munka?

Figyelt kérdés

[link]

Remélem engedi hogy belinkeljem, de ha nem akkor majd bemásolom a szövegét.

Már annyi ilyen biztosítós átverésbe belefutottam, és ez a hirdetés alapján nem tudom eldönteni hogy vajon ez is olyan lehet-e hogy valamit rá kell tukmálni az emberekre. Abból gondolom, hogy írták a feladatok között hogy az ügyfelekkel kell kapcsolatot tartani, és új megrendeléseket generálni. Meg hogy elvárás a kiváló szóbeli kommunikáció (bár ezt szinte mindenhova odaírják), és azt is írták egyéb információba hogy nekem való ez az állás, ha nem okoz problémát a többszöri visszautasítás.


Ezek alapján gondoltam, hogy lehetséges hogy ez is olyan, hogy telefonálgatok, esetleg ki kell mennem házhoz és beszéljem rá az embereket valamire.. Ilyet nem szeretnék.


Szerintetek megéri elküldeni az önéletrajzom, vagy felesleges mert ez olyan munka amit én tippelek?


Köszi! :)



2013. aug. 27. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez normálisnak néz ki, egy próbát megér.
2013. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy elég normális fejvadász cég, valószínűleg normális állásra közvetítenek.


De egy próbát mindenképpen megér, legfeljebb nem vállalod el. Manapság nem igazán érdemes várakozni a jelentkezéssel, mert lehet, hogy tök jó a munka, és lecsúszol róla.

2013. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem visszaírni, köszi a válaszokat!
2013. szept. 6. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!