Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha más lehetőségem nincs,...

Ha más lehetőségem nincs, havi 100 dollárral a Pokerstarson el lehet érni valamit, mondjuk egy idő után normális havi "fizetést" vagy ennyit nincs is értelme felrakni?

Figyelt kérdés
cash game nélkül!

2013. júl. 28. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindenki nyerne, akkor az oldal már rég csődbe ment volna.
2013. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az alapkérdés: tudsz pókerezni?
2013. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen, olyan közepes szinten, de ez elég kevés tőkének tűnik.
2013. júl. 28. 14:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Simán el lehet kezdeni 100 dollárral. 1-2$-os mtt-k vagy sitngo-k.
2013. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Felejtős, ha nem tudsz nagyon-nagyon jól pókerezni (tudod, ott mások is játszanak, sokat.. olyanok is akik agyon jók - na őket kellene megverned).


Nem az alaptőkével van a gond.


Inkább másban gondolkodj.

2013. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Első: az oldala rake-ből (jutalék) él és nem pedig ellenük játszol. Érdekes is lenne...
2013. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bevétel kiegészítésnek lenne jó. No persze, előttem itt írták, hogy vannak nagyon nagyon jó játékosok, ez igaz, de ezekből nincs sok, és nem hinném, hogy a kérdező sokszor találkozna ezekkel a profikkal ilyen kezdőtőke mellett. Én azt tanácsolom, hogy próbáld meg a munka mellett, ne légy forrófejű és ha valaki veszélyest látsz egy szobában akkor keress egy másikat, utazz a kezdőkre ;)
2013. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

A netes játékosok sokat fejlődtek az elmúlt pár évben. 4 éve közepes tudással, betartva a szabályokat lehetett nyerni. Ma már nem. Mindenki előtt ott van %-ra pontosan mik az esélyei, innentől kezdve a konkrét embert kell kijátszanod, sokkal nehezebb több asztalon játszani.


Egy barátom Stars statisztikája alapján benne van a felső 1%-ban (:D) és még így is szív jó nagyokat.


Szerintem csak mint hobbit érdemes elkezdeni (erre $100 alkalmas, több nem kell, kevesebbel nincs értelme) és ebből már látni fogod mire vagy képes. Bár ha most kezded, akkor ne légy csalódott ha gyorsan a seggére versz :)

Nem ez a legbiztosabb bevételi forrás az tuti... plána amilyen "érdekes" leszotásokat lehet látni néha....

2013. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem azért de miért ne lenne esélye a profik is úgy kezdték hogy kicsi tőkével ők sem úgy jöttek világra hogy profi pókeresek, én is ebből szeretnék megélni és sokat gyakorlok meg olvasok cikkeket meg videókat én még csak 17 vagyok de két hét múlva leszek 18 és azonnal a pokerstarsa rakok pénz hogy elkezdhessem a "karrierem"
2013. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen cikkekre nem lehet alapozni. A mostani fiatal profi pókeresek mind a pokerboom utáni években tűntek fel ahol ABC pókerrel és egy kis rutinnal kitermelted a magyar átlag fizetés sokszorosát. Sokuk akkor szedte meg magát és azóta különösebb eredményeik nincsenek. Ennek már leáldozott. 100 dollár maximum tanulópénznek lesz jó. Ha nem vagy pókerzseni (pl. Viktor Blom) akkor tényleg csak kivételes kitartás és elszántsággal lehetsz jó. Itt érdemes elgondolkodni, mert lehet, hogy ugyan ekkora energiabefektetéssel más területen többet elérnél.

Több ismerősöm is van akik 3-4 éve nagy összegeket kivettek, mára hatalmas tapasztalattal és tudással rendelkeznek, de mégis most csak havi 60-100 ezer Ft-ot tudnak kitermelni + bevételként. Tehát mára ahhoz is, hogy csak keresetkiegészítésként egy kis + bevételhez juss, már ahhoz is irdatlan mennyiségű tapasztalatra és tudásra van szükséged.

Nézd meg a nagyobb magyar fórumokat. Hihetetlen tudású játékosokkal van tele, de mégis nekik is csak a kis %-a játszik közepes vagy nagy tétes asztaloknál. A többségük micro asztalokon játszik keresetkiegészítésként vagy hobbiként. Pár éve még ők is nagyobb asztalokat koptatták, de a megerősödött mezőny, a sok reg miatt már nem olyan könnyű.

Tehát teljesen más a jelenlegi helyzet mint pl. 5-10 éve, ezért sem érdemes ilyen cikkeken felbátorodni, mert pl. 100 dollárból most szinte biztos, hogy nem fogsz olyan rollt felépíteni amelyből majd kivenni is tudsz. Vagy, ha igen az is csak rengeteg hand lejátszása után és sok időráfordításával, és ilyenkor is csak pár tízezer forintról beszélünk, viszont 2-3 év távlatában. Tehát idő+energia befektetésként messze negatívban vagy.


(Ennek egy része a kérdezőnek másik része az előző hozzászólónak ment.)

2013. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!