Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az átlagfizetés egy...

Mennyi az átlagfizetés egy belvárosi kávézóban kb? Felszolgálóként. Mondjuk vendéglátós tapasztalattal. Általában tényleg 8 órát kell dolgozni egy nap?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 23:57
 1/8 anonim válasza:
10-12 órát és minimálbér, de ha kedves vagy van némi borravaló is
2013. szept. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen kávézó. Vannak elit helyek, pl. Starbucks, Costa... Ezeken azért több a fizetés, mint egy "sima" kis kávézóban, viszont a munka is több.
2013. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LACI115 ***** válasza:
Nagyon sok helyen INGYEN!A fizetésed a boravaló és az amivel a külföldieket le tudod venni.A munkaidő nyítástól-zárásig.(élőben tapasztaltam!)Az elitebb helyeken megoldják két műszakkal, de oda nehéz bekrülni.
2013. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Minimál bér????? Az igen... az nagyon kevés... én vendéglátóztam pár éve, igaz egy angolos pubban, és hajnalig tartott a munka idő, de a havi 150-170 ezret megkerestem, heti 4 nappal. Abból heti 2 nap 8-9 órás munka volt, a másik kettő 12-14 óra.

De megint éjszaka nem akarok dolgozni, ezért gondolkodtam egy kávézóban. De ha tényleg minimálbért fizetnek az nagyon kevés.... :/

2013. szept. 2. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyire azért nem elkeserítő a helyzet szerintem. Bár annyira nem vagyok képben ezzel kapcsolatban, de pár hónapja mondott nekem egy ismerős kávézós munkát, csak aztán már nem volt érdekes, mert addigra pont találtam munkát. Ott úgy lett volna, hogy 2 nap nyitástól zárásig (nem tudom pontosan hány óra), aztán 2 nap szabad. A fizetésre nem emlékszem pontosan, csak az maradt bennem, hogy azért nem rossz, meg borravalót is el lehetett tenni.

Egy ismerősöm meg nemrég kezdett kávézóban dolgozni, pontos számokat nem tudok, de elégedett mind a munkával mind a fizuval. De lehet ezt is ki kell fogni, nem tudom.

2013. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
ne siránkoz minimálbol is ki lehet jönni :)
2013. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok helyen INGYEN!"


Azért túlzásokba nem kéne esni. Ingyen senki nem vállalná, másrészt ha jön a munkaügyi ellenőr akkor mit mondanak? Minimum a minimálbért meg kell kapják tehát papíron.

2015. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok helyen INGYEN!"


Azért túlzásokba nem kéne esni. Ingyen senki nem vállalná, másrészt ha jön a munkaügyi ellenőr akkor mit mondanak? Minimum a minimálbért meg kell kapják tehát.

2015. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!