Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az ügyvezető a 2. interjú...

Ha az ügyvezető a 2. interjú közben/után azt mondja, még nem mondhat semmit, még meg kell hallgatnia a másik embert, de ne fogadjak el semmilyen másik állást. Akkor ha azt mondja hogy hív pénteken akkor miért nem hívott? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk versenyben.

Se igen, se nem válasszal.Mondta, hogy milyen szimpatikus vagyok, pont ilyen embert keresnek, jól mentek a tesztek. Szóval nem tudom. Azt mondta, hogy mindenféleképpen szól. Erre semmi. Hétfőn voltam, pénteket ígérte. Első körben állta a szavát és tartotta a megadott időpontot.



2013. szept. 2. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha van másik lehetőséged nyugodtan fogadd el
2013. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tehat te ugy gondolod hogy akkor ez ennyi volt?

Ha ĂŠn oszinte akarok lenni,akkor azt gondolom,hogy meg van esĂŠlyem mĂĄskĂźlĂśnben minek biztatott volna Ennyire?

2013. szept. 2. 08:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek bíztatott? Mert az a dolga. Te csak eszköz vagy a szemében. Ha te kellesz, téged hív be, ha nem te kellesz akkor a másikat. Csak téged tart bizonytalanságban, ha hagyod magad. Mert mi történik, ha elfogadsz egy másik állást? Lesz két hely ami közül választhatsz, ami már tárgyalási alap neked is.

Az interjú kettős játszma.

2013. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint már ne is reménykedjek.

Mondjuk én úgy gondolom, hogy simán közbejöhetett valami, azért nem szólt.

Igaz, ami igaz, amikor két hetet ígért, hogy azon belül visszahív, hamarabb is hívott. Ha ma délelőtt nem hív, akkor ennyi volt, már én sem reménykedem :)

Emberileg viszont ha így van, ahogy a 2.válaszoló írta, az nem semmi.

2013. szept. 2. 09:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy ne reménykedj, mert tényleg visszahívhat, sőt tied is lehet az adott állás. Csak ne ebbe kapaszkodj görcsösen. Amíg nincs írásban rögzítve semmi sem biztos. Csak ne tartsd magad bizonytalanságba. Engem is keresett már meg fejvadász cég, hogy én vagyok a tökéletes jelölt egy spanyol cég pozíciójára, interjúztatott a HR vezetőjük, később beszélgettem a spanyol igazgatóval egy jó órát, majd azzal váltunk el; hogy mikor tudok kezdeni, és hogy kellek nekik az nem kérdés. Amíg nem foglaljuk írásba a dolgokat, addig várok minden érdeklődőt. Ha egy másik céget jobban érdeklek, és velük kötök szerződést, akkor így jártak.. (vagy még mindig lesz lehetőségem két lehetőség között, menni vagy maradni, választani.
2013. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, értem.

Remélem délben azt írom, hogy felvettek :)

2013. szept. 2. 09:30
 7/15 A kérdező kommentje:

Tapasztalatnak tényleg jó egyébként, hogy ennyire bíztatják az embert, és mégse.


Valamint, ha tényleg én kellennék neki, akkor szerintem már hívnia kellett volna, hoszen tudjam hogy nemcsak ő az egyedüli.


Mások véleményére is nagyon kíváncsi vagyok?

Ki az aki reménykedne, vagy valaki már feladná, hogy a péntek az péntek, és kész.

2013. szept. 2. 09:53
 8/15 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára...

Nyugi, én nemrég úgy jártam, h szóbeli interjú végén közölték, h gratulálnak, fel vagyok véve, körbevezettek a hivatalban, bemutattak a kollégáknak, megbeszéltük, h jövő hétfőn nap kezdek, meg a fizetést, mindent, majd szólnak mikor kell bemenni aláírni a szerződést.

Azóta is szólnak. Ismerős útján megtudtam, h nem vettek fel senkit, zárolták a költségeket 1 hét alatt, így nem volt lehetőségük felvenni senkit, viszont engem erről a mai napig nem értesítettek. Nincs emberség sajnos.

2013. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos van ilyen.

Engem mind a kétszer vezettek körbe, meg társai. Fizetés...totál úgy jött le ahogy.

Annyi minden jut eszembe, hogy miért nem hívott, vagy hogy még miért nem hívott.

2013. szept. 2. 10:24
 10/15 anonim ***** válasza:

MIért nem hívott téged:

1. lehet, h közbejött neki vmi : külföldi kiküldetés, elkapta egy vírus, elütötte egy autó, nem hagyták jóvá a költségeidet, pozíciódat...stb. ez esetben türelem, pár nap és jelentkezni fog, bár ilyen esetben is illene neki telefonálnia, hogy nézze azt ígértem, h ma hívom, de sajnos nem tudok mit mondani még mert...blablaba (ez alól csak akkor van kivétel, ha kómában fexik a kórházban, de erre ugye irtó kicsi az esély), ha beteg, akkor is kiadhatja egy kollégájának, h értesítsenek téged...

2. a válasz: nem kellesz (de ne reménykedj, ezt csak az esetek 1%ban szokták közölni a jelölttel, ígérjenek előtte bmit. (öreg vagyok már, sokat tapasztalt, hidd el nekem)

2013. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!