Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldre költöznétek és...

Ha külföldre költöznétek és ott összegyűjtenének egy kis vagyont akkor utána hazaköltöznétek Magyarországra?

Figyelt kérdés

Ugyebár a pénz ami kint tartana,de viszont ott mindig csak egy bevándorló az ember.

Nem beszélve arról hogy az unokáink már nem magyarnak vallanák magukat.

Miért költöznél haza és miért nem?



2013. szept. 2. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem költözöm haza, mivel itt ismertem meg a párom, a szüleimmel pedig napi kapcsolatban vagyok webkamerán, egyszerűen nincs miért hazamenni. Szerintem, aki látja hogy másképp is lehet élni itt, az nem kívánkozik vissza.


"de viszont ott mindig csak egy bevándorló az ember."


Alapvetően igaz, de amíg itt több megbecsülést, fizetést, elismerést kapok külföldiként, mint otthon magyarként, addig nincs értelme hazamenni.

2013. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én már kint vagyok, és nem tervezek hazamenni akkor sem, ha nyerek a lottón.

Hogy bevándorló lennék? Érdekes, otthon nem éreztem, hogy annyira meg lennék becsülve. Sem a munkában, sem a mindennapokban. Itt sokkal kedvesebb a pénztáros, udvariasabbak az emberek, nem idegbeteg rohanás az élet. Tudok normálisan vezetni úgy, hogy nem dudálnak állandóan a s...gembe hogy menjek már, még egyszer sem toltak le az autópályán és nem küldtek el az anyámba.

A környezetem is rendezettebb, tisztább, élhetőbb, itt sokkal családbarátibb a környezet, jobb gyereket nevelni.


Én nem a pénz miatt jöttem el és nem amiatt nem megyek haza, hanem a mindennapokban tapasztalt türelmetlenség, figyeletlenség miatt.

2013. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok, még annyit hozzátennék, hogy a rokonaim fiatalabb nemzedéke már vagy kiment, vagy készül külföldre. Barátaim dettó. A szüleim sem élnek örökké, még 10 év, és senki miatt nem lesz érdemes még csak hazalátogatni sem.
2013. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hol éltek?
2013. szept. 2. 19:05
 5/23 anonim ***** válasza:
Spanyolország (2.3.)
2013. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem tervezzük hogy Magyarországon élnénk.

Mint minden évben most is itt töltünk 20 napot, amiből meg 8 hatra van.

2013. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Reading-ben lakom.(Anglia)


1.válaszoló voltam.

2013. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én nem magyarországi vagyok hanem erdélyi és igen, hazaköltöznék amint lenne annyi tapasztalatom, hogy itthon is szóba álljanak velem.


Nehéz időket élünk, de sosem szabad feladni. Egy részből megértem azokat is akik nem jönnének vissza. Jelenleg van esélyem, hogy menjek Németországba, Csehországba vagy Indiába de addig nem megyek sehova amíg be nem kell látnom, hogy itt tényleg semmi esély.

2013. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én tuti visszaköltöznék elvégre magyar vagyok vagy mi...

nem hottentotti v eszperanti, kinai,bangladesi, szomáli, negro,urdu,kozák vagy busman...

még csak nem is angol.Épp elég nyűg hosszú távon idegenországban élni.

2013. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én itthon esélytelen vagyok mégse megyek ki mert kinnt még ennyi esély sincs számomra.
2013. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!