Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy CNC programozó?

Mennyit keres egy CNC programozó?

Figyelt kérdés
Érdemes elkezdeni annak tanulni? MEnnyire lehet elhelyezkedni? Nehéz megtanulni? Most vagyok végzős középiskolás, és abban a dilemmában vagyok, akarok-e egyetemre menni,vagy csak ezt tanuljam ki OKJ-n.
2013. szept. 4. 21:27
 1/6 anonim válasza:
Ez nagyon munkahely függő! Egyik barátom CNC programozó és forgácsoló. Ő havi 150 ezer forint körül keres (amit kézhez kap). Van ahol kevesebbet fizetnek. Bár mondanom sem kell, hogy külföldön nagyon meg vannak fizetve...
2013. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külföldön is csak magyar viszonylatban vannak jól megfizetve! Ismerősöm Hollandiában dolgozik, 210e forintnak megfelelő összeget költ el a lakhatásra és a kajára, semmi szórakozás vagy luxus, csak a normális minimum, és keres 300e forintnak megfelelő eurót. Itthon én keresek 150-et, de szüleimmel lakom, havi 50-el járulok hozzá a költségekhez, gyakorlatilag többet spórolok havonta mint ő, és itthon vagyok, barátnővel ,haverokkal, nem külföldön tök egyedül...
2013. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És megéri annak menni? Van munkalehetőség?
2013. szept. 6. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenki a 3-5 év tapasztalattal rendelkező szakikat keresi, persze pályakezdő bérért...

A pályakezdők élete viszont nem egyszerű, én is fél évig kerestem munkát mire összejött egy... Tuti más szakmát választanék ha újra választanom kéne... inkább valami programozás, .net vagy java, CNC már túlzsúfolt.

2013. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Külföldön is csak magyar viszonylatban vannak jól megfizetve!"


Ha beszéli jól a nyelvet, sok gépet ismer, nagy tapasztalata van, akkor ez hülyeség. Apám 2200 euró körül keres.

2014. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csongrád megyében dolgozok,mint cnc-gépkezelo. Egy év után most 2000ft. az órabérem. +13. fizetés.
2018. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!