Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így van esélyem elhelyezkedni?

Így van esélyem elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

van

tb-és bérügyi szakelőadó,

pénzügyi-és számviteli ügyintéző,

mérlegképes könyvelő

szakmám, ha ezek után mindenképp tovább szeretnék tanulni, főképp olyan szakot,ami kapcsolódik az előzőekhez, viszont az összes gazd-i szakon megemelték a ponthatárokat, sajnos nincs elegendő pontom ezekhez, a költséges képzést pedig nem akarom,mivel nem vagyunk gazdagok, mindenképp csak levelező képzésre tudnék menni,amit munka mellett is folytatni tudok, ezért először gondoltam gazdinfóra,mert ott alacsony a ponthatár és van levelezőinél államilag támogatott, csak nem tudom,h ezzel a gazdinfós diplomával nagyobb esélyem lesz-e elhelyezkedni?

Ti milyen szakot választanátok?

esetleg a gazdinfó után milyen mesterszakra mennétek tovább?



2013. szept. 5. 10:10
 1/7 anonim válasza:
kérdezhetek valamit én is? mért akarsz még tovább tanulni? elvégeztél 3 tanfolyamot, ráadásul már a diplomás minimálbért sem kötelesek megadni a munkáltatók, akkor meg minek az újabb papír? én most épp pénzügy számvitelen vagyok, utolsó félévemet taposom, de eszemben sincs mesterre menni. esetleg egy okj-t még elvégzek, de azt is már csak meló mellett levelezőn. szerintem túl értékelik a diplomát, ma már (sajnos)vicc elvégezni az egyetemet, és (megint csak sajnos) a kevesebb több.
2013. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem,de valószínű,hogy egy diplomásat előbb felvesznek,mint egy sima okj-s végzettséggel rendelkező embert....
2013. szept. 6. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:

A pénzügyet semmmiképp sem javasolnám, Dunát lehet velük rekeszteni.

Konkrétan nem tudok vele elhelyezkedni, pedig nem vagyok már kezdő.

A gazdasági informatikus nem hangzik rosszul, és van is köze a fentiekhez. Meglepő, hogy ott alacsonyabb a ponthatár, mert szerintem sokkal keményebb elvégezni.

2013. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, te így utólag hogy döntenél , mit választanál?
2013. szept. 8. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, az informatika tőlem távol áll, így azt biztos nem merném bevállalni.

Lennék inkább óvónő...

2013. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
viszont óvónőként elég nehéz elhelyezkedni!
2013. szept. 11. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Manapság már mindennel nehéz elhelyezkedni.

Egyébként nálunk most keresnek óvónőt, és nem jön senki, állítólag. Azért vidékre nem szívesen mennek ki az emberek.

2013. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!