Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tegyek bele külföldi...

Hogy tegyek bele külföldi tapasztalatot a CV-mbe ha mondjuk nem kapcsolódik a végzettségemhez?

Figyelt kérdés
Voltam Angliában 8 hónapot, de csak mint Au Pair és mint dolgozó egy büfében, alapból irodai munkára van végzettségem, de gondoltam azért biztos sokat jelentene ha látnák nyitott vagyok külföldi dolgokra is.
2013. szept. 6. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A CV-be olyan végzettségeket és munkatapasztalatokat kell feltüntetni, amelyek a megpályázott pozícióhoz kapcsolódnak.

Ha te mondjuk irodai munkára jelentkezel, nem fogja érdekelni őket a külföldi au pair munkád, vagy a büfés tapasztalatod.

Az érdekli őket, hogy azon a területen, amire ők embert keresnek mennyire vagy tapasztalt.

2013. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az irodai munkaban meg jol johet az angol tudas...
2013. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak gondoltam hátha valahogy bele lehetne biggyeszteni, csak, hogy tudják...a nyelvgyakorlás és mobilitás miatt. Nem tudok viszont rájönni hogyan kellene :(
2013. szept. 6. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs igaza az elsőnek.


Szépen beleirod,hogy pl 2013 jan-május au pair Angliában

2013 május-aug eladó büfében Angliában


Több okból is jó az bele:

-látják hogy elboldogulsz idegen országban

-gondolhatják,hogy tudod a nyelvet

-nincs üres lyuk az önéletrajzodban (ha van,simán azt gondolják,hogy otthon lógattad a lábad)

2013. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!