Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgoznak azok az emberek...

Mit dolgoznak azok az emberek akiknek ilyen ruhákra van pénzük?

Figyelt kérdés

[link]

Alexander McQueen

Bottega Veneta

Chloé

Christian Louboutin

Dolce & Gabbana

Donna Karan

Fendi

Gucci

Isabel Marant

Jimmy Choo

Lanvin

Missoni

Miu Miu

Oscar de la Renta

Rick Owens

Saint Laurent

Stella McCartney

Valentino



2013. szept. 7. 19:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%

Vállalkozok, brókerek, üzletemberek, tolvajok...

Pár éve még nekem is csak "álom" volt hogy mondjuk Tommy Hilfiger dolgokat vegyek úgy amikor megtetszik egy ruhadarab és ne az akciókat nézzem vagy hogy épp hol olcsó...

Szóval a lehetőség mindenkinek adott mondjuk azért pár 100ezer azért nem árt hozzá!!

2013. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
39%

Nem a munkája számít, hanem hogy mennyit költ jó szívvel ilyenekre. Lehet 300 ezret keres és abból néha 100-at is ilyenre költ, vagy kétszer annyit keres, de tojik az öltözködésre.


A munkák elég általánosak, tulajdonképpen bármit dolgozhat, ami jól hoz a konyhára.


[link]

[link]


Aki szexelni akar, az vesz ilyet. A jófajta pi**csák úgy kenik vágják ezeket a felsorolt márkákat fejből, hogy az csak na. De komolyan. Persze ez csak az első lépés a nők felszedésének folyamatában, de ha ilyen van rajtad, az még az első benyomásnál segít.

2013. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk ezek eléggé elrugaszkodott árak! Én idén nyáron vásároltam be magamnak 1nap alatt közel 300ezerért de mondjuk ott azért volt bőven... Nekem havi szinten 2-3milliós a keresetem tehát futna rá, de elvből nem veszem meg mert minek???! 8-10ezer forintos póló is tartós és jó minőségű annyira mint ezek szerintem. Szóval ez szó szerint a felső 10.000 ruhatára lásd Angele Mercelt...
2013. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

Te mit dolgozol?

2013. szept. 8. 12:38
 5/34 anonim ***** válasza:
15%
Szabadúszó bróker vagyok és sportfogadó! miért?
2013. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert azt írtad, hogy 2-3 milliós a kereseted
2013. szept. 8. 13:47
 7/34 A kérdező kommentje:
havi szinten
2013. szept. 8. 13:49
 8/34 anonim ***** válasza:
27%
Igen kb ennyi de ez változó! Most a hétvégén mondjuk nyertem 3000eurót úgyhogy HA minden jól megy ez a hónap jobb lesz mint a többi és lehet újra menni egyet nyaralni:))
2013. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
én is szeretnék majd olyat dolgozni amivel sokat kereshetek, csak még nem döntöttem el, hogy mit ezért is írtam ki ezt a kérdést:)
2013. szept. 8. 14:21
 10/34 anonim ***** válasza:
17%
Lehetőség adott... Én is csak 29 vagyok... De amivel sokat lehet keresni az kockázatos is ezt soha ne feledd!!
2013. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!