Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék munkát kapni Debrece...

Szeretnék munkát kapni Debrecenben több infó lent!?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok 8 általános iskolával rendelkezem, tudom ez mindenhez kevés, de valami munkát szeretnék kapni amihez értek, adatmentés, email levelek, gép szerelés, programok telepítés javítás. Azt szeretném kérdezni valaki tud valami ilyen munka lehetőségről?

2013. szept. 9. 05:07
 1/2 anonim válasza:
Szerintem rohadtul eltévesztetted a topikot...ez nem az expressz.hu hogy itt munkát keress...talán először annyi eszed legyen hogy a megfelelő helyre ìrsz és utánna talán találsz melót...de ez nem az a hely
2013. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Még azoknak se nagyon van, akiknek szakmájuk van és gyakorlatuk. Nem akarlak megsérteni, de az a tény, hogy 19 évesen csak 8 általánosod van elég gáz. Pont emiatt minden munkáltató csak egy léhűtőnek fog tartani, és nem vesznek majd komolyan. Még ha egyébként értess is ezekhez a dolgokhoz. Nekem a te korodban már volt egy szakmám érettségim és akkor csináltam a második szakmámat.

Szerintem csak úgy van esélyed, ha meghirdeted magad és feketézel, ha meg mégis számla kell az ügyfélnek, megkérsz egy számlaképes ismerősödet, hogy felesbe adjon. Sajnos valamilyen alapfokú szakirányú végzettség nélkül még a vállalkozói engedélyt se tudod kiváltani.

2013. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!