Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy szerezzek pénzt?

Hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és nagyon művészi beállítottságú, tudom, hogy valakinek hülyén esik le, hogy miért kell ilyenért pénzt kiadni, de én igenis szeretnék venni egy digitális rajztáblát (wacomot) és egy Polychromos ceruza készletet ami nem 2 fillér! a szüleimnek viszont nincs sok pénze az ilyenekre, éppen ezért valahogy nekem kéne megszereznem a pénzt! (undorító válaszokat hanyagoljátok -.-) előre köszi

2013. szept. 10. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lassan napi szinten bombázzátok a témakört ezzel a kérdéssel, de 13 évesen protekció nélkül majdhogynem esélytelen hogy pénzt keress...
2013. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy... vagyis nem sok esélyed van.

Esetleg neten megpróbálhatod eladni a még jó állapotban lévő holmijaid, amikre már nincs szükséged, abból bejöhet valamennyi, de más lehetőséged nem nagyon van.

2013. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd karácsonyra.
2013. szept. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt tettem de egy 110K-s Polychromos ceruza készletet nemhiszem, hogy kapok...
2013. szept. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!