Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok megbízható tőzsde...

Tudtok megbízható tőzsde oldalakat mondani nekem?

Figyelt kérdés
jó lenne hozzá egy kis leírás is, de akár csak az oldal link/cím. elég kezdő vagyok még a témában. bármi féle segítséget nagyon köszönök, mindenkit felpontozok!:)

2013. szept. 12. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit pl. Market-ról le lehet szedni, tőzsde alkalmazások (pl. plus500, ironfx, forex) ,valódiak? mit tudtok róluk, hova érdemes pénzt fektetni?
2013. szept. 12. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a tőzsdén szeretnél részvényekkel és hasonlókkal kereskedni, akkor egy brókercégnél kell értékpapírszámlát nyitnod. Ez ugyanolyan, mint egy bankszámla, tudsz rá pénzt utalni és ott a meglévő pénzzel kereskedni.


Magyarországon a két legolcsóbb brókercég tudtommal a KBC Equitas (ami a K&H bankcsoport tagja) és az Erste Bróker, ami ugye az Erste Bankhoz tartozik.


[link]


[link]


Az oldalaik elég egyszerűek, átláthatóak, információgazdagok.

2013. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Quaestor olcsóbb mint a KBC vagy az Erste. Úgy tudom a Buda-Cash is, de velük nincs tapasztalatom. Ha a nemzetközi piac nem érdekel és csak a magyar tőzsdén szeretnél kereskedni, akkor mindegyiktől olcsóbb a Random Capital.


Ha több mint 10.000 euród van akkor ne magyar brókercégnek add a pénzt hanem nyiss számlát az IB-nél: [link]

2013. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak a Quaestor árai:


[link]


Itt a KBC-é:


[link]


Itt az Ersté-é. Még egy: Az Ersténél lehet diákszámlát is nyitni. Van rá esély a kérdésed alapján, hogy még te is tanulsz valahol. A második link az Erste Bróker Diákszámla kondíciói alapján járó kedvezményeket mutatja. (Tehát ami a másodikban nem szerepel, annak a díja megegyezik az elsőben lévővel, de ha diák vagy, sok kedvezményt kapsz.)


[link]


[link]


A Buda-Cash egy elég drága hely a kishalak számára, akik ráadásul online kereskednének. Tudom, hogy egy nagy patinás, híres brókercég, de oda szerintem inkább csak az menjen, akinek nagyon sok pénze van, szeretne telefonon kereskedni, vagy nagyon-nagyon egzotikus piacokat is el akar érni. Itt vannak a Buda-Cash árai. Látszik, hogy az előzőekhez képest elég sok a jutalék és a különböző díjak:


[link]

2013. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!