Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megkeresett ma egy férfi és...

Vikki16 kérdése:

Megkeresett ma egy férfi és állásinterjúra hívott, cégnevet nem értettem. A cím:Andrássy út 17.12-es kapucsengő. Milyen cégek székelnek itt? Valószínű, h jutalékrendszeres munka?

Figyelt kérdés
MKB BANKOT meg Zsidró hajszalont találtam a neten ezen a címen.

2013. szept. 13. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az off-ért, de én a helyedben nem mennék oda, lehet megtetszettél neki és meg akar erőszakolni vagy ilyesmi. Az emberhez nem szoktak csak így odamenni egy állásinterjúért.
2013. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eselyes a Zepter.....
2013. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az Aegon-nak egy hitelcentrumát találtam ott, Andrássy út 17. III/12. Valószínűleg ez lesz az. Egyébként a google-be kerestem rá, és a 2. oldalon volt.


[link]

2013. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem említenek cégnevet oda el sem szabad menni.
2013. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt írta, hogy nem értette, nem azt, hogy nem is említették.
2013. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek, nem is pályáztál? Ha igen, azért illik tudni, hogy mikre. Tudom én, hogy az ember sok önéletrajzot bead, de én ki szoktam nyomtatni a hirdetéseket, amikre pályázok, mert ha mondjuk 1 hónap múlva hívnak fel kapásból elbuktad, ha azt sem tudod miről van szó.

Azt értem hogy nem értetted a cégnevet, de csak elmondták miről van szó, nem?

Ha nem, ne menj el, mert ügynöki munka.

Én jártam úgy, hogy felhívtak, és mondták, hogy menjek el interjúra. Mondtam nekik, hogy szeretnék többet tudni a munkáról, de azt mondták, hogy csak személyesen adhatnak ki infót. Odamentem, ott voltunk kb. 200-an. 1 órát dicsérte a céget a pasi, aztán közölte, hogy van egy cégjegyzék szerű kiadványuk, 200.000 ft, és azt kéne eladni. Menjünk be iskolákba, könyvtárakba, önkormányzatokhoz stb. Ez lenne a munka.

Hát, majdnem meglincselték, volt aki az ország túlsó részéről jött oda.

Majd konkrétan az állami intézmények vesznek ennyi pénzért ilyen kiadványt, amikor az Arany oldalakat grátisban megkapja mindenki? (Mondjuk ez már jó pár éve volt, akkor a net még nem volt ennyire elterjedt.)

Senki nem maradt.

Azóta én megfogadtam, hogy nem megyek el olyan interjúra, ahol nem tudom milyen munka lesz.

Volt már más is, aki bepróbálkozott, hogy csak személyesen mondja el, leveleztünk vagy 1 hétig, hogy mekkora hatalmas lehetőségtől esem el, és nem, nem ügynöki munka. Akkor mondja meg mi. Nem, csak személyesen.

Hát, akkor köszönöm szépen...

2013. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Esetleg írd be a tudakozóba a tel.számot, és hátha ott kiírja a cég nevét. Egyébként Te jelentkeztél oda, vagy csak úgy felhívtak?
2013. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én adtam be a pályázatomat. Abban igazatok van, hogy le kéne írnom hova pályázom, mert már szerintem vagy 50 helyre beadtam az önéletrajzomat. És nem mondta a férfi, hogy milyen munkáról van szó, csak időpontot egyeztettünk.
2013. szept. 14. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!