Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feladnátok egy munkát egészség...

Feladnátok egy munkát egészségügyi okokból?

Figyelt kérdés

nagyon sokat mászkálok/rohangálok a munkám során

szeretem,mert változatos,és nem is kell olyan korán kelni,viszont a derekam annyira kivan,hogy a hétvégéket ágyban töltöm.még fiatal vagyok,és alig 3 hónapja csinálom ezt.

nem tudom mit tegyek:(


2013. szept. 16. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol?
2013. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el jógázni, úszni, szerezz be megfelelő cipőket, a székedet cseréld le. Beszélj egy szakorvossal, hogy pontosan mi mindennel érdemes váltanod.
2013. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

személyi asszisztens,azaz még a heti bevásárlást is én intézem a cégvezetőknek)


milyen szakorvost kéne keresnem?reumatológust,vagy gyógytornászt?

azt hittem,majd hozzászokik a derekam idővel,de nem,nem megy.


köszi a válaszokat

2013. szept. 16. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamilyen rossz testhelyzetben végzett munka miatt fájna a derekad, akkor azt mondanám, hogy hagyd ott mindenképp. A mászkálás/rohangálás viszont ezerszer egészségesebb bármilyen ülőmunkánál. Ha fáj tőle a derekad, akkor vagy a fizikai erőnléteddel van probléma (ez esetben jóga, úszás, pilates kell), vagy egyszerűen rossz a cipőd.
2013. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy szuper meló, nehogy otthagyd.
2013. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

én igen. fontosabb az egészség.

sajnálom.

gondold végig mi éri meg. szerintem nem normális fiatalon ágyban lenni egész nap, mi lesz későbB?

2013. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

nem a mászkálástól fáj a dereka, hanem a cipekedéstől.

úgy le fogsz robbanni, hogy nem fogsz tudni egyik nap kikelni az ágyból, akkor mit csinálsz??

nekem is volt szülés után-előtt ilyen, egy rossz mozdulat. masszírozás segít, de csak átmenetileg szerintem.

2013. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Najó, akkor közelítsük meg máshonnan a dolgokat. Otthagyod a munkád és utána milyen lehetőségeid vannak? Mi a végzettséged? Nehogy cseberből vederbe kerülj, és utólag kelljen bánkódnod.
2013. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

kértem pár nap szabit,elmentem egy masszázsra,most teljesen újult erővel vágok neki.

nem akarok másik munkát,szeretem ezt,remélem hozzászokok

2013. szept. 30. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd
2013. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!