Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka a forgalomszámlálás?

Milyen munka a forgalomszámlálás?

Figyelt kérdés

Hogy kell elképzelni, kidobnak egy kereszteződésbe és ott 12 órán keresztül egy helyben állva húzni kell a strigulákat a kocsiknál?

Vagy hogy működik ez?


2013. szept. 17. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen, hacsak nem te magad mész a helyszínre, de akkor is ugyanaz a menet. Úgy tudom, hogy egyszer fél órára elmehetsz pihenni, mert ugye 8 óránként jár pihenő. Egyik ismerősöm dolgozott forgalomszámlálóként, neki úgy volt, hogy időnként jött egy ellenőr, hogy tényleg végzi-e rendesen a munkáját, illetve félidőben kapott egy szünetet, mikor hazamehetett enni (már ha belefért a fél órájába).
2013. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval a 8-12 óra álldogálás a szopás ebben...
2013. szept. 17. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Én buszon voltam forgalomszámláló. Nem írták külön, hogy buszos lesz, ott derült ki aztán.


Így nézett ki. Négyen voltunk, ahány ajtaja volt a busznak. Mindenki leült úgy, hogy rálásson az általa kiválasztott ajtóra. Egy sofőrt kaptunk, és vele és a buszával mentünk 8 oda-vissza kört végállomástól végállomásig, 8 órán keresztül.

A feladat az volt, hogy az ajtódat figyelni kellett és minden megállónál leírni a papírodra, hogy mennyien szálltak fel vagy le az ajtódon.

Ennyi.

2013. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha autóval mèsz az jó. Mert akkor beülhetsz ès úgy számolsz. Hát a szünet remèlem van minden hol kell legyen. Illetve a kèpzèsük milyen mert azon rèszt kell venni..!?
2015. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!