Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka a forgalomszámlál...

Milyen munka a forgalomszámlálás? Többször láttam hirdetést, de nem írják, hogy mit kell csinálni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Állsz az út szélén és meg van adva, hogy mondjuk reggel 8 és 8:30 között elhaladó autókat meg kell számolni.


Van ilyen kis nyomkodható izé, ha megnyomod ugrik egyet a számláló, olyannal szokták.

2011. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
Haveromék tollal húzgálták. :D
2011. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert irodai munkaként hirdetik...
2011. okt. 9. 13:37
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez tulajdonképpen egy olyan munka, hogy felszállsz egy buszra, vonatra és megszámolod hányan utaznak rajta, semmi extra :))
2013. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kővári Lili válasza:
Én is ma hallottam róla, és gondoltam utána nézek, mert állítólag diákmunka is.. Szóval csak annyit kell csinálnof, hogy ki ülsz egy forgalmas helyre, és fel vannak osztva hogy pl.: kamion, motor, személyautó, és ha egy jön akkor húzol egy vonalat ahoz a csoporthoz, é ennyi.. és állitólag méár 14 éves krotól lehet
2014. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 féle forgalomszámlálás létezik. Mindegyik csak 18 felett vállalható általában. Az egyik az a fajta, amit az előző leírt, a másik pedig amikor tömegközlekedési eszközön az utasokat számlálod. Én mindkettőn vettem már részt, utóbbinál picit ellenőr feelingem volt :D
2014. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És a képzésük milyen?
2015. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
# 7 Vonatos forgalomszámláláson voltam diákmunkába. Képzésük olyan volt, hogy bementem egy adott időpontba, rajtam kívül ültek még bent 10en a szövetkezetbe, akik szintén a képzésre jöttek.(már ha lehet ennek nevezni) Aztán ott elmutogatták mi van a csomagba, amit a számlálásnál magunkkal kell vinni, részletesen elmagyarázták a mérőlapot, és még a bérezés is szóba került, adtak 2darab lapot amit ki kellet tölteni, és kb ennyi. :D
2015. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amúgy az egyik legjobb diákmunka. :P
2015. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én út széli forgalom szamlalason voltam:

6-18h között kellett,

12 kategoriat kell tudni megkulonboztetni, gyorsan.

2015. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!