Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy álláshoz referenciák...

Ha egy álláshoz referenciák megadása is szükséges, annak írásosnak kell lennie vagy a régi munkahely telefonszámát kell beírni?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt rá szükségem, így nem tudom hogy működik a dolog, most találtam egy hirdetést, ami szóba jöhetne, de kérnek 2 referenciát.

2013. szept. 23. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már az önéletrajz mellé kérik, akkor írásban.

Nekem volt olyan, hogy már az utolsó körben mondták, hogy adjak meg egy számot, mert fel akarják hívni, de úgy készüljön, hogy kb. 20 perces beszélgetés lesz. Ezen ki is akadtam, mert melyik volt-főnök fog egy ilyen hosszú "állásinterjún" részt venni a kedvemért?

2013. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen az önéletrajz mellé kérik. Írásban biztos nem tudok szerezni, egyet se, nemhogy 2-öt :(
2013. szept. 23. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért

Tudsz kérni utólag is a volt munkáltatótól

2014. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk néha elég lehetetlen dolgokat kérnek -

Volt munkáltató nem fog rendelkezésre állni hoszzú beszélgetésekre

2014. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!