Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ha lefenykepezem...

Szerintetek ha lefenykepezem a szemyimet es atkuldom egy munkahelyre vagyis ilyen netes munkahely visszaelhetnek az adataimmal?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem küldeném. Elég furcsa dolog, hogy ilyet kérjenek.
2013. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha magyarul sem tudsz, akkor ne várd, hogy bárhová is felvegyenek! Olyan szó, hogy szemyimet, nincs a magyarban.,
2013. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Én nem küldeném át. Normális helyen ilyet nem kérnek.

Simán visszaélhetnek vele bárhol, bármikor.

Egyébként sem engedem fénymásolni a fényképes igazolványaimat. Sehol, még állami intézménynél, banknál sem, pont azért, amit előzőleg írtam. Egyszer volt benne részem, köszönöm szépen, soha többet...

2013. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként sem engedem fénymásolni a fényképes igazolványaimat."


Hát azért egy bankszámlanyitáskor bizony lemásolják és sok más helyen is... De értem, meg lehet lenni bankszámla nélkül is.

2013. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni milyen tanúsítványokkal, ellenőrző szervvel rendelkezik az a "netes munkahely".


Mindenhol lefénymásolják a személyidet kb, onnantól kezdve,hogy érettségi, végig egész életedben, mindenhol.


Bankszámlát nem lehet nyitni anélkül,hogy le nem ellenőrzik a fénymásolatot.

Az,hogy a boltokban, villamoson elég csak felmutatni az azért van,mert oda ki a halál használna esetleg hamisat??


Ahol ezt nem ellenőrzik le,hogy például elmúltál e 18 éves, na azoknál a munkáknál nyugodtan gyanakodhatsz,mert megbüntethetik őket.

Neten is...


Neten máshogy nem is lehet leellenőrizni csak ha beszkenneled a személyit, sőt lakcím igazolást is kérnek mindenhol. (lakcímkártyát nem szívesen fogadják el, ha külföldi cég)


Ahol ezeket nem kérik, szinte biztos lehetsz abban,hogy te ott pénzt nem fogsz látni.

2013. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek:) ez a munka erotikus gondolom tudjatok h mienre gondolok(webkamos) ,a diamexmodels oldalrol van szo email-ezek veluk es azt irtak ,h bejegyzet ceg es persze en is jobban utana kerestem a neten es csak jot halottam rolluk meg, h ez a legregibb es a legmenobb,viszont csak felek ugyni elkuldeni az adataimait.Utolso valasozlo te azt mondod,hogy ennek igy kell lenie ha igazi ceg? mert sok valakitol hallotam es nemtudom h mit tegyek menejk bele vagy ne? tanacsokat szeretnek persze csak ezzel kapcsolatban!Ja es masodik valaszolo megertetted mit akartam kerdezni, ugye? mert ahogy lattam tobb ember is megertette nem hiszem h te nem ...hat istenem nem irok helyesen ez olyan nagy baj? mar anyira elegem van az ilyenekbol!!! Mindenki leszol mindenkit pedig emberek vagyunk mindenkinek vannak hibajai es senki se tokeletes, es senki se tud mindent !Ha nemtetszet h-h irtam ki,akkor ne is irj ilyeket,mert nem vagyok kivancsi az ilyesmire. Hidd el tisztaba vagyok minden tudasommal es hibammal !
2013. szept. 16. 17:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha az a cég szabályosan működik akkor , nem enged az oldalukra amíg nem bizonyosodott meg a korodról,illetve,hogy valós adatokkal regisztráltál e.


Diamexmodels-t nem ismerem, én egyedül a Livejasminról hallottam,arról is csak a magyar tulajdonos miatt.


Nem vagyok érdekelt erotikus munkákban, viszont azt biztosan tudom mondani: Bármilyen más netes pénzkereset esetén is küldened kell személyi másolatot. Itt viszont duplán indokoltnak tűnik.

2013. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves 4. válaszoló!


Nekem úgy van bankszámlám, hogy nem engedtem lefénymásolni a személyimet. A Magyar Államkincstárnál is akarták az igényléseknél, de ott sem engedtem. Valamint a céges banknál az összes hozzáférésnél sem engedtem, mégis mindenem van, és kaptam is ellátásokat, valamint a cégem bankszámlája felett is rendelkezem. Valamint mobilom is van, ahol szintén "szerették" volna, de szintén nem engedtem, stb...

Szép napot!

2013. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ok, szép napot, de nézz utána a szabályoknak, nem szórakozásból kérik.

Teljesen mindegy,hogy vannak e kivételek ez a standard, mivel ezek a szabályok, törvények.


Most is lehet kapni cigit 15 évesen is,de attól még az nem lesz szabályos eljárás.


Mint ahogy a cigit is az extra profit miatt adják ki, a te esetedben is az extra profit miatt vállalják a kockázatot.

2013. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igazából annyi a furcsa talán,hogy te ezt még úgy adod elő,mint ha okod lenne rá büszkének lenni
2013. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!