Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes "Álláskeresők" rovatba...

Érdemes "Álláskeresők" rovatban hirdetni?

Figyelt kérdés
Expresszen szoktam főleg állást nézni, a múltkor véletlen félrenyomtam és megláttam, hányan hirdetik magukat az álláskeresők rovatban, mindenféle pr szöveggel. Ez tényleg hatásos? Van olyan munkaadó aki innen válogat? Csak mert eddig tutira hittem, hogy nem, mert ők feladhatnak 1 db hirdetést, úgyis jelentkeznek rá vagy százan, akkor miért a munkaadó ülne le válogatni, azt megteheti a jelentkezők közül is. Szóval mennyire hatásos ez?

2013. szept. 24. 19:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint, jobb ha te keresel, akár több helyen is, minthogy te is feladj egy ilyen hirdetést.
2013. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veszteni nem veszthetsz vele...
2013. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ah, felesleges. Én a netre tettem fel magam így, 2 diploma, nyelvtudás, kizárólag olyanok találtak meg, akik házalóügynököt szerettek volna.
2013. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!