Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik/dolgozott közületek...

Dolgozik/dolgozott közületek valaki KFC-ben? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire megterhelő? Hallottam, hogy konyhán, csomagolón és kasszán kell dolgozni. Ezt lehet választani, vagy mindenkinek kell tudni mindent? Kb. milyen nettó órabért fizetnek? Igazából másodállásnak gondoltam részmunkaidőben, nem tudom van-e egyáltalán ilyen lehetőség. Mennyire rugalmasak, ha én csak a délutánokat tudom vállalni?

2013. szept. 26. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
AmRest kft.-nél van az összes kfc, nem dolgoztam ott de úgy hallottam, hogy nagyon tré hely, éhbért adnak 450-520 ft os órabér, persze a semminél jobb:S.
2013. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a macdonalds ban voltam 2 napig birtam tudom ciki de valakinek bejön valakinek nem és igen hosszas betanulás után a kasszába is tehetnek
2013. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sztem kerüld el, ha tudod. Dolgoztam KFC-ben, de hidd el a gyár sokkal jobb. Én is részmunkaidősként dolgoztam napi 10-12 órákat. Tetű hely, a legkevésbé emberséges és megbecsült munkák közé tartozik.
2013. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem hangzik túl jól mindez.:( Ráadásul elég érzékeny is vagyok, gondolom hamar kikezdenének. Átgondolom még. Bár nagyon kéne a jövedelem kiegészítés...
2013. szept. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!