Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A külföldi munkának hosszútávo...

A külföldi munkának hosszútávon milyen hátulütői vannak?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan a munkára gondolok, hanem az egyedüllétre, magányra. Nem hiányzik a család, barátok? Hogy bírjátok a honvágyat?

Én 30 évesen nagyon gondolkodom, hogy új életet kezdjek Angliában, itthon nem tudok érvényesülni, nincs munka és normális fizetés sem. Viszont szeretem az országomat, szeretek itt élni, a barátaimat. Egyrészt nagyon vonz az új élet lehetősége, másrészt meg nagyon félek, hogy egyedül lennék kint.



2013. szept. 28. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

" Nem hiányzik a család, barátok? Hogy bírjátok a honvágyat?"


Családdal napi kapcsolatban vagyok Skype-on, barátaim meg már itt vannak. Honvágyam nincs. Felnőtt ember vagyok, nincs már szükségem állandó szülői felügyeletre. Valaki nem bírja a távolságot, én igen, nekem egyáltalán nem gond, hogy nem otthon élek. Barátaim többsége más-más országokban él, szüleimmel meg tudok interneten beszélni, stb. Nem mellesleg, külföldön is lehet barátságot kötni, akár helyiekkel, akár más bevándorlókkal. Nem kell betokosodni, ennyi a titka. Ne csak a magyarok társaságát keresd, próbálj kapcsolatot építeni itteniekkel, és nem lesz hiányod. vagy ha mégis, akkor nem neked való a külföld. sokan nem tudnak elszakadni.

2013. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legrosszabb, hogy ide nem tartozol többé, de oda sem, így sehova sem. A magányt meg lehet szokni.

Én eljártam bulizni, és mindenféle nővel lefeküdtem.

Mondjuk nekem a napsütés hiányzott egyedül, mert olyan országba mentem, ahol 320 napot borult az ég és legalább 250 esik.

2013. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi 5 hete költöztünk ki Angliába. Sok mindent tudnék mesélni - persze ez még nem túl hosszú távú tapasztalat -, de itt van a blogom, abban sok mindent megtalálsz ebből a szemszögből is:

[link]

2013. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!