Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdasági jellegű álláshirdeté...

Gazdasági jellegű álláshirdetésekkel kapcsolatban, az elvárások, vagy feladatokra kell jobban koncentrálni?

Figyelt kérdés

A kérdés nem pontos. Tehát vannak az amit elvárnak, meg amit majd a jövőben csinálni kell, ha majd felvesznek. Általában az van, hogy az elvárásokat tudom teljesíteni, de ha olvasom, akkor a feladatokat még nem csináltam olyat... és így nem tudom eldönteni, hogy én azokat majdan el tudom e végezni.

feladatok / job description


- Processing and validating invoices

- Managing payments and payment requests

- Responsible for Vendor account management

- Reports and supports AP invoice resolution

- Handles affiliate`s internal invoice queries

- Keeping contact with the clients' finance teams and other internal departments

elvárások / requirements


- Fluent English language knowledge is a MUST

- University/college degree, preferably in Economics

- Minimum 1 experience in Accounting

- General understanding of finance processes and standards

- Customer and service oriented mindset

- Team player

- Ability to meet deadlines


Tehát konkrét példa, az elvárásoknak úgy érzem megfelelek, azonban hasonló munkakörben dolgoztam már, de nem konkrétan ilyenben, és nem tudom megfelelnék e .


2013. szept. 29. 08:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!