Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meik a jobb Online számla?...

Meik a jobb Online számla? Paypal vagy Payza?

Figyelt kérdés
Online munkát vállaltam.Kb.3 havonta 20ezret keresek.De valamikor naponta is kapok kifizetést.Az online bankszámláknál,úgye vesznek le pénz minden transactions nál.Meik éri meg jobban? PAYPAL:Person vagy business? PAYZA: Person vagy business?Vagy egyáltalán Payza vagy Paypal?Nem tudom hogy meik mennyit vesz le az átutalásoknál.

2013. szept. 30. 17:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg EGO pay?Arrol is hallotam.De olyan kellene ami a legkisebb pénz vegye le átutalásoknál.És hogy támogassa a Master Card ot.Mert magyarországon lévö bankszámlámra szeretném kifizettetni ezekkel a pénzemet.
2013. szept. 30. 17:52
 2/2 anonim válasza:
paypal:)
2014. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!