Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Privát Értékesítési Oktatás!...

Privát Értékesítési Oktatás! Lehet ennek értelme?

Figyelt kérdés
A neten böngésztem és rengeteg tanfolyamot láttam ami ezzel foglalkozik de elég húzós áron! Én jelenleg egy banknál vagyok hitelügyintéző és még van mit tanulnom szerintetek érdemes lehet egy ilyenre elmennem?

2013. okt. 1. 08:41
 1/2 A kérdező kommentje:

Az értékesítés a mindennapjaink részévé vált, akár egy kereskedelmi pozícióról, akár üzletkötésről vagy netán egy vállalkozásról beszélünk. A munkaerőpiacon alapvető szükséglet, hogy az ember megfelelő kommunikáció készségekkel rendelkezzen! Manapság nagyon nehéz egy-egy cégnek vagy vállalkozásnak kiváló értékesítőt találnia, sokan úgy fogalmaznak, hogy erre a területre születni kell, én azt mondom tanulható, ha megfelelő módon és kellő odafigyeléssel magyarázzák el. Bővebb információért küldjön e-mailt az ertek.oktatas@gmail.com -ra !



Én küldtem emailt és beszéltem telefonon egy inteligensnek vélhető kb. 25 év körüli sráccal rendes volt és tényleg jó dolgokat mondott el már telefonon keresztül is ! Azt mondta 3 éve foglalkozik értékesítéssel illetve jelenleg is és 1500 Ft / alkalom a tanfolyam, mert egyenlőre kezdeti fázisban van az oktatás és arra kíváncsi, hogy tényleg tud- e segíteni az embereknek.. 8 alkalomról volt szó 1 alkalom 1,5 óra ! szerintetek érdemes erre elmenni?

2013. okt. 1. 08:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Brian Tracy - Az eladás pszichológiája


Alapolvasmány, valszeg ő is hasonlók alapján "tanít".

2013. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!