Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az internete...

Mi a véleményetek az interneten meghirdetett állásokról?

Figyelt kérdés
Három hónapja keresek munkát de sajnos még nem találtam. Interneten szoktam jelentkezni illetve személyesen bevinni az önéletrajzomat. Nektek milyen tapasztalataitok vannak az internetes álláskeresésekről.

2013. okt. 2. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eddig csak úgy jelentkeztem munkára, hogy az adott cég honlapján vagy valamelyik állásportálon találtam meg - és ezekre jelentkezve vettek fel.
2013. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ez mennyi időbe telt ?
2013. okt. 2. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első helyről pár napon belül hívtak, valahonnan csak 3 hónappal később (igaz, akkor már máshova felvettek).
2013. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!:) Remélem rám is rám talál a szerencse.Kaptam volna 2 állásajánlatot de nem lettem volna bejelentve vagy a utazást nem fizették volna remélem most már sikerül egy jó állást találnom :))))
2013. okt. 2. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Az én tapasztalatom az, hogy rettentően sokan jelentkeznek egy-egy pozícióra és ebből kifolyólag a munkáltatók általában az első pár megfelelőt csak hívják vissza. Nem egyszer történt meg, hogy a cégnél meg sem nézték az önéletrajzom.
2013. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nagy a munkanélküliség, mai nap voltam egy állásinterjún nem várok tőle sok mindent bár bolti eladó állás nincs hozzá szakképesítésem és nagyon sok önéletrajz volt nála, bár lehet hogy külsőm alapján én leszek a befutó.
2013. okt. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!