Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire bízhatok ebben az...

Mennyire bízhatok ebben az interneten meghirdetett munkában?

Figyelt kérdés
az interneten találtam egy hirdetést betanított munkát hirdetnek. írtam e-mailt választ is kaptam. miszerint otthon végezhető bedolgozói munka. egyszeri 1000 forint kaukció, amit az első fizetéskor visszadnak.utalás után emailt kell írni név cím stb feltüntetésével és 3-4 munkanapon belül már lehet is dolgozni. első anyagszállításnál szerződéskötés van. hetente fizetnek, mikor jönnek a kész termékért. mennyire lehet hinni benne illetve olyan válaszokat szeretnék akik esetleg dolgoznak vagy dolgoztak ilyen céggel.
2013. febr. 16. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy munka ez! Befizeted a kauciót, és többet nem hallasz róluk.
2013. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem és nem és nem. Olyan munkát, ahol neked kell fizetned, ne fogadj el, mert fix, hogy átverés!
2013. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem munka, hanem átverés. Olyan munka nincs, ahol neked kell fizetned, hogy kapj melót. Lehet, hogy neked nem tűnik soknak 1000ft, de ha csak tíz ember küld el ennyi pénzt, az már jó kis kiegészítés a havi jövedelemhez. Nehogy bedőlj neki!
2013. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsze benne, hogy emögött nem lesz valós munka.
2013. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!