Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok az ilyen munkákról?

Mit gondoltok az ilyen munkákról?

Figyelt kérdés
Jelenleg munkát keresek és az egyik nap behívtak egy állásínterjúra. Konkrétabban semmit nem árultak el, csak hogy részben adminisztratív szervezői munka. Kiderült, hogy egy jutalékos rendszerű dologról van szó, persze nem magyar a cég és természetesen rengeteget lehet vele keresni úgy, hogy közben alig kell tenned érte. Szervezzünk be embereket "vásárlókat" és minden személy után kapjuk a bizonyos %-os jutalékot. 1 hónapos próba időt adnak, után fizetnünk kell látszólag jelentéktelen összeget. Van olyan aki volt már hasonlóban, vagy ismer olyat akinek ez bejött? Egyelőre egyáltalán nem bízok az egészben, túl szép kategória szerintem, de azért kiváncsi vagyok volt-e már akinek bejött ilyesmi, vagy csak simán hasznosabb vélemények is érdekelnek. Válaszokat előre is köszönöm.

2013. okt. 6. 18:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak megerősítést vártam, hogy jobb ha kihagyom. Pozitív tapasztalatot nem is igazán vártam ezzel kapcsolatban. Csak hát mégis idegesíti az embert főleg ha nincs munkája, hogy mégis kihagy egy ilyen ajánlatot, de pont ez az érdekük, az ilyet kihasználni. Kösz szépen a válaszokat!
2013. okt. 7. 12:21
 12/12 anonim ***** válasza:

60 000 a piramis beugrója :)

Mennyit kaptál volna balekonként vissza? Hány lábat kellene építeni magad alá, vagy csak simán db számra ment? Hány balek után jönne vissza a 60e-ed?

2013. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!