Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan keressek pénzt? (16/f)

Hogyan keressek pénzt? (16/f)

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nyáron végeztem diákmunkát, hogy legyen egy kis pénzem. Sajnos ezt suli mellett nem tudom folytatni. Lehet hogy hülye kérdés, de hogyan tudnék még pénzt keresni?

2013. okt. 9. 16:20
 1/7 anonim válasza:
Diákmunkát suli közben is lehet csinálni, kérdezd meg a diákmunkaadó helyet, ahol voltál, hogy van-e még diákmelójuk hétvégére.
2013. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, egyszerűen nem érek rá.
2013. okt. 9. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
hat munka nelkul nem nagyon fog menni...
2013. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem érek rá, mert a diákszövetkezet ahol vagyok csak olyan munkát ad, ami pl 14:00-tól 22:00-ig tart. Ez suli mellett nem igazán jó. Olyan munka kéne, ami nem igényel sok időt, csak délutánonként pár órát.
2013. okt. 9. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugye te vagy a 3000Ft-os is? (...)
2013. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdést..
2013. okt. 9. 17:53
 7/7 anonim válasza:
Esetleg kereshet pályázatokat, rajz, kreativitás. Ha van hozzá érzéked akkor ezek néha sok pénzt adhatnak
2017. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!