Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha behívnak állásinterjúra,...

Ha behívnak állásinterjúra, ahol adminisztrátort hirdettek meg, de mellette előny a könyvelés, bérszámfejtés tapasztalat, akkor mire lehet számítani, mire kérdeznek rá, milyen feladatot kapok az interjú során?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam hasonló adminisztratív és előny a számviteli ismeret állásinterjún. A munkáról kb 1-2 mondat erejéig volt szó a legvégén. Azzal kezdték, hogy ki kellett tölteni egy pár oldalas nyomtatványt, amelyen az alapadatokon, ami kb az volt, mint amit az önéletrajzban is leírtam, kívül olyan kérdések voltak pl. betegségei, szed-e gyógyszert, jelenlegi fizetése, mit gondol az első héten majd az első hónapban heti hány órát kell dolgozni, hasonlókból volt egy oldalnyi, utána bejöttek ketten és olyan kérdéseket tettek fel, kivel élek együtt, tanulással kapcsolatban kérdeztek még, meg a kedvencem, hogy miért nem indítok valami vállalkozást, van-e családban vállalkozás és ennek a témakörnek a kivesézése kezdődött, kedvenc internet oldalam stb. hülye kérdések, ennyi, sokat nem tudtam meg a munkáról. Feladatot nem adtak, így is eléggé kiakadtam, egy élménnyel több.
2013. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!