Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban szeretnek dolgozni...

Londonban szeretnek dolgozni es ugynoksegen keresztul kiutazni, de nem tudom melyik ugynokseget valasszam? Melyik ugynokseget ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Sokan mondtak a libra groupot, de ok csak szallast adnak es meg tobben ajanlottak a langwork oldalat, ok munkat adnak biztosan. A nyelvtudasom jo de biztos munkat akarok.
2009. nov. 10. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Biztos meló nincs Angliában! Még annak sincs aki már dolgozik!Itt se jobb a helyzet.Mi 4 éve vagyunk kint.A párom 3 éve ugyanannál a cégnél dolgozott (autógyárban mint technikus),és januárig mi is biztos állásnak gondoltuk,hisz több mint 3 éve ott volt már,és tavaly decemberben előléptetést ígértek:( Az élet úgy hozta,hogy a gazdasági válság miatt nagyon sok ember elvesztette az állását,és elsősorban igyekeztek nem az angoloktól megválni,hanem a vendégmunkásoktól inkább.A biztos állásról ennyit!A páromat komoly "bánatpénzzel" de leépítették ,vele együtt akkor 1300 embert küldtek el!!Neki volt egy nagy előnye,méghozzá az,hogy nagyon jó referenciát kapott,és jó angol nyelvtudással talált új munkahelyet.DE! 1 hónapig keresett míg végre felvették egy electronikai céghez.A fizetése legalább havi 500 fonttal kevesebb lett,így nehezebb is lett az itteni gazdálkodásunk.A szállás díja egyre drágább,és bizony akik már régebb óta kint vannak Angliában biztos észrevették,hogy itt is emelkednek az árak. az élelmiszerektől kezdve a benzinig...

Szóval ha az ügynökség tud munkát is adni,az sem biztos,mert soha nem tudhatod,mikor köszönnek el tőled...

Itt sincs kolbászból a kerítés,és itt is sok munkanélküli van...Ezért legyél nagyon körültekíntő,és óvatos az ügynökségek felé..

2009. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Koszonom, ez egy nagyon hasznos valasz es tanulsagos.

Azt en is gondoltam, h nincs biztos munka, ilyen ertelemben sehol sincs.

En arra gondolok a "biztos melo" kifejezes hasznalata soran, h nem akarok ugy megerkezni, h meg egy honapig keresgetni kelljen munka utan.

Ezt egy jo ugynokseg biztositani tudna szerintem.

Keresgeltem egy par angol oldalon is, sok van ilyen de inkabb francia, spanyol es olasz embereknek kozvetitenek.

UK agency oldalan ez egy uj kezdemenyezes:)

erre gondolok, nem vakon neki rohanni, hanem legalabb egy ideiglenes meloval kezdeni, h legyen a kezdettol fogva bevetelem. Legalabb amig megszokom a kornyezetet.

Koszonom a valaszod:)

2009. nov. 12. 06:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!