Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss TB ügyintéző-bérszámfejt...

Friss TB ügyintéző-bérszámfejtő oklevéllel, e téren munkatapasztalat nélkül, hogyan tudnék a szakmában elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Novemberben szerzem meg a szakképesítést, szeretnék ebben a szakmában dolgozni. Hiába nagyon keresett szakma, több álláshirdetést is látok, mindenütt 3-5 év munkatapasztalatot kérnek! Gyakornoknak csak nappali tagozatost vesznek fel. Volt valaki hasonló helyzetben? Tudott rá megoldást?! Válaszokat előre is köszönöm!

2013. okt. 15. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
én elmentem fél évig ingyen egy céghez,hogy legyen tapasztalatom, utána fel is vettek a céghez állandósba. de ebben ugye benne van,hogy fél évig 0 volt havi bevételem ebből a szakmából
2013. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Hol találtál ilyen céget? Azon gondolkoztam feladok hirdetést valamelyik állásportálon, vagy az expresszben.
2013. okt. 15. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
körülnéztem neten,hogy milyen cégek is vannak,és személyesen mentem,és kerestem az illetékes HR-est. a 2. hely jött be
2013. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!