Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autószerelő mennyit keres? :D

Autószerelő mennyit keres? :D

Figyelt kérdés
7.-es vagyok és ma erről beszélgettünk haverokkal,hogy mik leszünk :D Gondolkodtam az autószerelőn :D Valaki valami más ötlet talán?

2013. okt. 15. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mind a többi szolga minimálbért
2013. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ez nem igaz! (csak ha olyan hülye az illető, hogy vállalkozáshoz áll be)

Az autószerelők elég keményen dolgoznak, de dől is a lé belőle egy elvárható szinten, ha egy kisebb baráti társaság indít egy vállalkozást, és eleinte bérel, majd később vásárol/épít egy műhelyt, azzal már egész jól el lehet lenni. Természetesen ez mind piacfüggő, tehát ne vegyétek a szakmát készpénznek, olyan szakma csak egy van, ha bankárnak mentek, de akkor elég hamar a puskám célkeresztjébe kerülhettek }|

2013. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A kiscsávó azt kérdezte hogy egy alkalmazott autószerelö mennyit keres, nem azt hogy egy mühely tulajdonos. Semmivel nem keres jobban mint akárki más alkalmazott. 130-170 között
2013. nov. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 eletrohd válasza:
0%
Én annak fogok menni mert ha elvégzed és hamár értsz hozzá akkor el mehetc egyetemre és elvégezheted a gépjármü mérnökit és akkor majd tervezhec autókat nekem azért lesz jo mert ahol én lakok 3 autószerő mühej van az egyik a opel a chevrolet és a skoda én ezért ajánlom pesten akkoár 160000 ft is kereshec én nyolcba megyek nekem még egy év és mehetek
2014. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
92%
Utolsónak üzenem hogy ilyen helyesírással még általános iskolába mennék vissza, nem egyetemre ;) :D
2014. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
65%
Én most megyek 10.-be és én is autószerelőnek készülök. Egy pár dolgot már tudok az autószerelésben. Például hogy nincs havi bér!Az autószerelő olyan mint egy orvos odavisznek egy autót hozzá és elmondják mi a problémájuk vele az autószerelő ha már tapasztalt mond egy xy árat ha pedig újonc megvizsgálja az autót és felhívja a tulajt hogy menyibe is fog neki fájni az autójának a megjavítása. A keresete saját magától is függ. Vannak nagyon drágán dolgozó autószerelők és vannak olcsón dolgozó autószerelők ki milyen drága órabérben dolgozik. Tehát a kereset esetenként változik.
2014. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!